Przejdź do treści głównej

Izabelin. Szkolenie dla nauczycieli "17 Celów Zrównoważonego Rozwoju"

autor(ka): Elleni Vendras
2017-09-22, 08:54
bezpłatne
archiwalne
Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu "Kampinoskie Bagna" odbędzie się 6 października w Centrum Edukacyjnym Kampinoskiego Parku Narodowego (ul. Tetmajera 38, 05-080 Izabelin). W trakcie szkolenia dr Anna Batorczak z Uniwersytetu Warszawskiego będzie przekazywać metody i całościowe podejście do edukacji związanej z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju. Projekt współfinansowany ze środków LIFE+, NFOŚiGW i WFÓŚiGW.

REC Polska i Kampinoski Park Narodowy pragną zaprosić Państwa do udziału w czwartym szkoleniu skierowanych do nauczycieli, w ramach projektu KAMPINOSKIE BAGNA. Szkolenie odbędzie się 6 października 2017 r. (10-13 godz.). W trakcie szkolenia dr Anna Batorczak z Uniwersytetu Warszawskiego (Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem) będzie przekazywać metody i całościowe podejście do edukacji związanej z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju. Dla uczestników projektu przewidziane są różnorodne materiały szkoleniowe.

Zajęcia będą organizowane w Centrum Edukacyjnym w Kampinoskim Parku Narodowym w Izabelinie (ul. Tetmajera 38, 05-080 Izabelin).

Celem projektu KAMPINOSKIE BAGNA jest ochrona i renaturyzacja mokradeł obszaru Natura 2000 „Puszcza Kampinoska”. Cel ten realizowany jest poprzez poprawę uwilgotnienia wybranych fragmentów Puszczy Kampinoskiej, zahamowanie sukcesji wilgotnych siedlisk otwartych oraz minimalizowanie pól konfliktów pomiędzy ochroną przyrody i rozwojem społeczności lokalnych. W projekt zaangażowani są następujący partnerzy: Kampinoski Park Narodowy, Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, REC Polska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków LIFE+ oraz NFOŚiGW. Więcej informacji o projekcie na stronie www.kampinoskiebagna.pl.

Szkolenia są organizowane przez REC Polska przy współudziale Kampinoskiego Parku Narodowego. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do 2 października na adres: .

Serdecznie zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Kampinoski Park Narodowy, ul. Tetmajera 38, 05-080 Izabelin, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-10-06
Organizator:

Regionalne Centrum Ekologiczne na Europę Środkową i Wschodnią, Krajowe Biuro w Polsce

Adres:

Grójecka 22/24 lok. 36, 02-301 Warszawa-Ochota, woj. mazowieckie

Tel.:

22 8238459

Faks:

22 8229401

E-mail:

Poland@rec.org

Www:

http://rec.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja globalna i rozwojowa
  • oświata
  • zrównoważony rozwój