Przejdź do treści głównej

Edukacyjna wystawa dla dolnośląskich szkół

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2017-09-22, 13:42
archiwalne
Od września do października edukacyjna wystawa odwiedzi dolnośląskie szkoły podstawowe, biblioteki, domy kultury, organizacje społeczne. Placówki zainteresowane zaproszeniem wystawy powinny zgłaszać się do ekologa - Dominika Dobrowolskiego, który bezpłatnie organizuje ekspozycję wystawy w Polsce.

Tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, edukacyjna wystawa, pokazującą jak cenne są odpady z tworzyw sztucznych i co zrobić, aby nie trafiały na śmieci i były selektywnie zbierane, poddawane recyklingowi oraz służyły do produkcji nowych przydatnych przedmiotów, odwiedza szkoły.

Od września do grudnia wystawa odwiedzi dolnośląskie szkoły, ale także biblioteki, domy kultury, organizacje społeczne ... .

Placówki zainteresowane zaproszeniem wystawy powinny zgłaszać się do ekologa - Dominika Dobrowolskiego, który bezpłatnie organizuje ekspozycję wystawy w Polsce.

Dominik Dobrowolski

697 092 978

dominik@cycling-recycling.eu


Miejsce: Dolny Śląsk
Data wydarzenia: od 2017-09-22 do 2017-10-31
Organizator:

Fundacja PlasticsEurope Polska

Tel.:

697092978

E-mail:

dominik@cycling-recycling.eu

Www:

http://www.cycling-recycling.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja ekologiczna
  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling