Przejdź do treści głównej

Pomoc ofiarom sierpniowej nawałnicy w województwie pomorskim

autor(ka): Arkadiusz Bisewski
2017-09-26, 11:28
Plakat do akcji
Akcja charytatywna na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego, poszkodowanych w nawałnicy z 11 sierpnia 2017 r. Zbiórka: narzędzi i materiałów budowlanych, farb i środków grzybobójczych, środków finansowych na ich zakup.

Rozpoczynamy akcję charytatywną na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego, poszkodowanych w nawałnicy z 11 sierpnia 2017 r. Akcję współorganizujemy z Inicjatywą Społeczną Redzka Kupa Wstydu, której pomagaliśmy w akcji zbiórki karmy dla zwierząt poszkodowanych tej feralnej nocy. Wtedy też zorientowaliśmy się w najważniejszych potrzebach mieszkańców, w tym czego brakuje, co potrzebne jest natychmiast i na tej wiedzy opieramy zbiórkę, która zaczyna się właśnie teraz.

Prosimy Was o wsparcie, prosimy o wpłaty, o darowizny rzeczowe. Fundacja uruchomiła stronę http://www.noweprojekty.org/. Za jej pośrednictwem możecie Państwo wpłacić darowiznę online oraz zakupić, za niewielkie pieniądze, wirtualną cegiełkę (albo kilka), do czego z całego serca zachęcamy. Jeśli nie możecie wspomóc w ten sposób, to udostępniajcie nasze posty, wydarzenia, plakat akcji. Jest również możliwość otrzymania plakatu w formacie A2 lub A3, może macie możliwość powieszenia go w miejscu pracy, w szkole, na uczelni?

O wszystkim będziemy Was informować na facebooku NoweProjekty , oraz na stronie internetowej.
Z darowizn rzeczowych, najbardziej potrzebne są:
- wszelkie narzędzia (młotki, śrubokręty, klucze, siekiery, nożyki, wkrętarki, wiertarki, piły, opalarki, kielnie, szpachle, drabiny, łomy, poziomice, wszelkiego rodzaju śruby, gwoździe i inne),
- akcesoria malarskie (wałki, pędzle, kuwety, taśmy malarskie, folie malarskie, papiery ścierne i inne),
- farby, lakiery, środki grzybobójcze i gruntujące, zaprawy tynkarskie, gładzie szpachlowe,
- akcesoria do tapetowania (tapety, kleje, wałki, rolki, szczotki), - chemia gospodarcza, środki czystości, rękawice ochronne, odzież ochronna, - karma dla psów i kotów.

Jeszcze dwie ważne informacje:
- zbiórka jest zupełnie legalna, podlegająca sprawozdawczości oraz nadzorowi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji i została wpisana na listę zbiórek publicznych MSWiA pod numerem 2017/4086/OR,
- osoby zaangażowane w akcję z ramienia Fundacji oraz Redzkiej Kupy Wstydu nie pobierają z tego tytułu wynagrodzenia ani innych profitów, pracujemy pro bono, a Fundacja nie pobiera żadnych prowizji od dokonanych darowizn. Każda złotówka, którą zechcecie nam ofiarować na ten cel, zostanie przekazana do dyspozycji poszkodowanych w nawałnicy mieszkańców naszego województwa.

Z góry dziękujemy Wam wszystkim za pomoc! Pozdrawiamy, Fundacja Nowe Projekty

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Nowe Projekty
Miejsce: Cała Polska
Data wydarzenia: od 2017-09-26 do 2018-09-22
Organizator:

Fundacja Nowe Projekty

Adres:

Pilotów 14B/33, 80-460 Gdańsk, woj. pomorskie

Tel.:

502 480 032

E-mail:

biuro@noweprojekty.org

Www:

http://www.noweprojekty.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • wspólnoty i społeczności lokalne