Przejdź do treści głównej

Łódź. Konkurs: Barwy Wolontariatu 2017

autor(ka): Mariusz Kołodziejski
2017-10-03, 10:34
archiwalne
statuetka
Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” przy Stowarzyszeniu „Pomost” w Łodzi oraz Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce zapraszają do udziału w konkursie adresowanym do wolontariuszy oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami. Zgłoszenia można przesyłać do 31 października 2017 roku.

Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu zaprasza do kolejnej edycji konkursu Barwy Wolontariatu adresowanego do wolontariuszy oraz placówek współpracujących z nimi.

Jest to już siedemnasta edycja konkursu, który stwarza okazję aby w sposób szczególny podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi. Konkurs jest okazją aby pokazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego. Dzięki nadsyłanym zgłoszeniom, organizatorzy co roku mają okazję nagradzać ciekawe postaci wolontariuszy, którzy pomagają, zarówno w pracach biurowych, jak i tych którzy biorą udział w terapiach dzieci niepełnosprawnych, ochotników pomagających w organizacji imprez sportowych, wydarzeń okolicznościowych, konferencji, udzielają porad prawnych, odwiedzają pensjonariuszy hospicjów i szpitali. Konkurs ma charakter dwuetapowy. W pierwszym etapie - regionalnym, wybrani zostaną laureaci regionalni (na poziomie województw). Ich zgłoszenia zostaną przekazane do etapu ogólnopolskiego. Na tym etapie Kapituła dokona wyboru dziesięciu nominowanych do wyróżnienia wolontariuszy. Z tej grupy podczas Gali Wolontariatu, wyłonionych zostanie trzech zwycięzców.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 31 października 2017 r.

Regulaminy, zasady udziału oraz miejsca zgłoszeń kandydatów dostępne są pod adresem: http://wolontariat.org.pl/barwy-wolontariatu/

Osoba odpowiedzialna za koordynację konkursów w woj. łódzkim - Mariusz Kołodziejski, e-mail: Rozstrzygnięcie regionalnej edycji odbędzie się podczas uroczystej Gali Wolontariatu, zaplanowanej w dn. 08.12.2017 r. w sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: RCW CENTERKO
Miejsce: Łódź
Data wydarzenia: od 2017-10-03 do 2017-10-31
Organizator:

Regionalne Centrum Wolontariatu "CENTERKO"

Adres:

Próchnika 7, 90-408 Łódź, woj. LD

Tel.:

42 307 03 72

E-mail:

kontakt@centerko.org

Www:

http://www.centerko.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • społecznicy
  • wolontariat
  • wolontariusze