Przejdź do treści głównej

Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. III edycja konkursu Fundacji Tesco "Decydujesz Pomagamy"

autor(ka): Marzanna Chmielarska
2017-10-06, 14:35
archiwalne
Spółdzielnia Socjalna MEDIATOR zachęca do głosowania na projekt "Stop agresji" w ramach III edycji konkursu TESCO. Głosowanie w sklepach TESCO w dniach 3-31 października. Nasz projekt "Stop agresji" dotyczy edukacji w zakresie mediacji, jako skutecznego narzędzia rozstrzygania konfliktów. Projekt przewiduje utworzenie Ośrodków Mediacji Rówieśniczej w szkołach Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. Zapraszamy do oddawania głosów na nasz projekt. "Stop agresji".

"Stop agresji". Spółdzielnia Socjalna Mediator jest inicjatorem pilotażowego projektu, który realizowany będzie w Sosnowcu i w Dąbrowie Górniczej. Jego celem jest zatrzymanie fali agresji i przemocy poprzez mądrą edukację i popularyzowanie mediacji wśród dzieci i młodzieży. Projekt znajduje się na etapie konsultacji społecznych. Od 3-31 października można oddawać głosy na naszą inicjatywę w sklepach Tesco w Sosnowcu i w Dąbrowie Górniczej. Liczymy, iż pomogą nam Państwo oddając swój głos na naszą zainicjować działania na rzecz powstrzymania agresji i utworzenia Ośrodków Mediacji Rówieśniczej. Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy poprzez oddanie głosu na nasz Projekt. TAK NIEWIELE TRZEBA, ŻEBY ZMIENIĆ ŚWIAT :))


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Decydujesz, pomagamy
Miejsce: Sklepy Tesco w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej, Królowej Jadwigi 50 i 1 Maja 21-23, 41-209 Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, woj. śląskie
Data wydarzenia: od 2017-10-06 do 2017-10-31
Organizator:

Spółdzielnia Socjalna MEDIATOR

Adres:

Kiepury 47/4, 41-209 Sosnowiec, woj. śląskie

Tel.:

531 285 825

E-mail:

spoldzielniamediator@gmail.com

Www:

http://www.spoldzielniamediator.com 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • oświata
  • przeciwdziałanie przemocy