Przejdź do treści głównej

Kraków. Konkurs: Barwy Wolontariatu 2017

autor(ka): Katarzyna Rodacka
2017-10-10, 14:47
archiwalne
Do 12 listopada 2017 zgłaszać można kandydatury wolontariuszy do konkursu "Barwy Wolontariatu". Celem konkursu jest wyróżnienie osób zaangażowanych w różne formy działalności wolontarystycznej.

IDEA

Konkurs Barwy Wolontariatu stwarza możliwość zaprezentowania działań wolontariuszy i ciekawych akcji wolontariackich, pozwala promować miejsca wzorowo współpracujące z wolontariuszami oraz ukazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.

W tym roku konkurs odbywać się będzie już po raz siedemnasty i będzie okazją, by w szczególny sposób podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi.

Dzięki nadsyłanym zgłoszeniom organizatorzy mają okazję poznać i nagradzać ciekawe postaci wolontariuszy, którzy angażują się w przeróżne obszary działań społecznych, min. w wolontariat w kulturze, przy imprezach sportowych, wydarzeniach okolicznościowych, wolontariat w szpitalach, hospicjach, przy udzielaniu korepetycji, odwiedzania osób starszych, pomoc niepełnosprawnym i wiele, wiele innych.

ZGŁOSZENIA

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać do Regionalnego Centrum Wolontariatu w Krakowie:

  • osobiście lub listownie na adres: ul. Kamienna 10/6, 31-403 Kraków (liczy się data wpływu)

  • pocztą elektroniczną na adres:

TERMIN ZGŁOSZEŃ: 12 listopada 2017

Zgłoszeń do konkursu dokonywać należy na załączonym formularzu.

KTO MOŻE BYĆ NOMINOWANY?

Nominowani do konkursu mogą być wolontariusze indywidualni lub grupy wolontariuszy, rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne.

ORGANIZATOR:

"Barwy Wolontariatu" to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie oraz Ogólnopolską Sieć Centrów Wolontariatu.

Więcej informacji znajduje się na stronie:
http://www.wolontariat-malopolska.pl/barwy-wolontariatu-2017.html oraz w regulaminie zamieszczonym poniżej (w plikach do pobrania)

Projekt jest realizowany pod honorowym patronatem Wojewody Małopolski oraz pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego.

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

Patronat nad projektem objęło także Kuratorium Oświaty.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
Data wydarzenia: od 2017-10-10 do 2017-11-12
Organizator:

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie

Adres:

Kamienna 10/6, 31-403 Kraków, woj. MA

Tel.:

603 332 868

E-mail:

krakow@wolontariat.org.pl

Www:

http://www.wolontariat.org.pl/krakow 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat
  • wolontariusze