Przejdź do treści głównej

Lisewskie stowarzyszenie walczy o pracownię. II etap konkursu „Pracownia Orange”

autor(ka): Katarzyna Czarnecka
2017-10-10, 15:53
archiwalne
Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie zakwalifikowało się do II etapu konkursu „Pracownia Orange”. Głosowanie ruszyło 4 października i potrwa do 20 października. Głosować na Lisewo można na stronie: https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,189,lisewo.html. Potrzebujemy Waszej pomocy! To dzięki Wam może powstać pracownia w Lisewie.

Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie zakwalifikowało się do II etapu konkursu „Pracownia Orange”. Pracownie Orange to program społeczny, w ramach którego zakładane są multimedialne świetlice we wsiach i małych miastach. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie ich cyfrowych kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań. W ramach programu placówka zostaje wyposażona w komputery, bezpłatny Internet, konsolę do gier, telewizor LCD oraz meble.

Głosowanie rusza 4.10 i potrwa do 20.10. Głosować na Lisewo można na stronie: https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,189,lisewo.html

Potrzebujemy Waszej pomocy! :) To dzięki Wam może powstać pracownia w Lisewie.

Głosować można raz dziennie z każdego adresu e-mail oraz konta facebook.

Ważne jest, aby aktywować link potwierdzający oddanie głosu, który przychodzi na podany adres e-mail. Z góry dziękujemy za wsparcie.


Źródło: Internet
Miejsce: Toruńska 15, 86-230 Lisewo, woj. kujawsko-pomorskie
Data wydarzenia: od 2017-10-10 do 2017-10-20
Organizator:

Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie

Adres:

Toruńska 13, 86-230 Lisewo, woj. kujawsko-pomorskie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja informatyczna
  • nowe technologie
  • wspólnoty i społeczności lokalne