Przejdź do treści głównej

Certyfikat dla kujawsko-pomorskich społeczników - Organizacja sprawdzona

archiwalne
Trwa przyjmowanie zgłoszeń od organizacji do IV edycji certyfikacji "Organizacja sprawdzona", czyli zgłoszeń do udziału w przedsięwzięciu, które jest pomysłem na wyróżnienie tego co wartościowe i cenne w działalności społecznej, a także godne poparcia i naśladowania przez inne organizacje III sektora. Udział w procesie certyfikacji jest bezpłatny, a termin zgłoszeń mija 16 października 2017 roku.

Certyfikat jest nadawany przez Kapitułę Certyfikatu, w skład której wchodzą przedstawiciele sektora pozarządowego, publicznego i biznesu, a także mieszkańcy naszego regionu. Podmioty wyróżnione certyfikatem "Organizacja sprawdzona" będą promowane przez organizatora tego przedsięwzięcia - Kujawsko-Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych jako organizacje godne zaufania, współpracy i wsparcia. Dotychczas wyróżnionych zostało 16 organizacji z regionu - powstała o nich publikacja "Profesjonalni społecznicy, certyfikowani entuzjaści".

Jak uzyskać certyfikat w 2017 roku?

Procedura przyznawania certyfikatu pozostaje nadal nieskomplikowana: do 16 października 2017 roku należy przesłać do biura Federacji (mailem, faksem lub listem) wypełnioną "Część A ankiety certyfikatu". Dotyczy ona krótkiego opisu działalności Organizacji. Z organizacjami które prześlą zgłoszenia, Kapituła certyfikatu skontaktuje się indywidualnie, aby umówić spotkanie przedstawicieli Kapituły w siedzibie organizacji. Podczas spotkania wykorzystywana jest "Część B ankiety". Dogodny termin spotkania ustalany jest indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy organizacje z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w certyfikacji. W naszym regionie jest wiele organizacji, których standardy funkcjonowania i efekty działań zasługują na wyróżnienie przez Kapitułę i szerokie upowszechnienie w regionie. Materiały dotyczące certyfikacji (edycja 2017), w tym formularz ankiety dostępne są tutaj >>


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych
Data wydarzenia: od 2017-10-11 do 2017-10-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • organizacje pozarządowe
  • standardy, etyka