Przejdź do treści głównej

Poznań. Escape room "Widzię ciemność", wstęp bezpłatny

autor(ka): Michalina Szulc
2017-10-11, 09:34
archiwalne
20-22 października, Poznań: Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza, Stary Rynek 84. Wstęp bezpłatny, zapisy: barakkultury@barakkultury.pl. W zorganizowanym w ramach tegorocznego „Innego festiwalu” escape roomie, grze edukacyjno-integracyjnej, uczestnicy zetkną się z m.in. gadającym kalkulatorem, brajlowską maszyną do pisania i białą laską.

W pełni zaciemnione pomieszczenie w Muzeum Literackim Henryka Sienkiewicza na Starym Rynku zostanie zaaranżowane tak, aby osoby niewidome i widzące mogły sprawdzić swoje siły w rozwiązywaniu zagadek i zadań. Jedynie wzrok nie będzie zaangażowany podczas zabawy, reszta zmysłów zostanie wystawiona na liczne próby. Trzeba będzie uważnie dotykać, słuchać i wąchać, bo tylko tak można „zobaczyć ciemność” i dotrzeć do wyjścia.

Do escape roomu zapraszamy od 20 do 22 października, w godzinach 10:00 – 16:00, do Muzeum Literackiego Henryka Sienkiewicza (Stary Rynek 84).

Uczestnicy wchodzą pojedynczo, rozwiązywanie zadań trwa ok. 20 min.
ZAPISY na konkretne godziny (np. 10.00, 10.20, 10.40 itd.):
WSTĘP BEZPŁATNY W kolejnych postach w wydarzeniu na facebooku "Escape room "Widzę ciemność" | Inny festiwal" będzie aktualizowany harmonogram z dostępnymi wolnymi terminami.

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Barak Kultury
Miejsce: Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza, Stary Rynek 84, 61-772 Poznań, woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: od 2017-10-20 do 2017-10-22
Organizator:

Fundacja Barak Kultury

Adres:

Święty Marcin 80/82 329, 61-809 Poznań, woj. WP

Tel.:

61 646 52 00

E-mail:

barakkultury@barakkultury.pl

Www:

http://www.barakkultury.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja kulturalna
  • integracja społeczna
  • kultura
  • osoby z niepełnosprawnościami