Przejdź do treści głównej

Poznań. Arteterapia - warsztaty dla ciekawych świata i swoich emocji

autor(ka): Iwona Mikołajczyk
2017-10-12, 08:43
płatne
Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju "Vinea" zaprasza na niezwykłe warsztaty, na których możesz spotkać się z pokładami własnej twórczej energii oraz poprawić komunikację ze sobą i z innymi. Zajęcia odbędą się 18 listopada 2017 w Poznaniu. Udział płatny.

Opis: Arteterapia to szeroko rozumiana terapia przez sztukę, posługuje się wieloma technikami skupiającymi się wokół różnych dziedzin sztuki, ekspresji twórczej a także mających związek z „pięknem przyrody”.

Są sytuacje w których trudno jest nam coś wyrazić słowami, są relacje, które są trudne do opisania. Jeśli chcesz nauczyć się innych form ekspresji, jeśli jest Ci bliskie pragnienie tworzenia i chcesz uwolnić swoją wyobraźnię, zapraszamy Cię na te warsztaty. W bezpiecznych warunkach wspólnej zabawy będziemy rozwijać umiejętności interpersonalne, własną spontaniczność i wyrażanie siebie, poprzez takie ćwiczenia jak :

  • rozpoznawanie własnych granic
  • oswajanie własnych emocji
  • weryfikacja obrazu samego siebie

Nie zabraknie elementów działań plastycznych przy których nie są wymagane żadne umiejętności ani talent. Zapraszamy na niezwykłe warsztaty na których możesz spotkać się z pokładami własnej twórczej energii oraz poprawić komunikację ze sobą i z innymi.

Czas trwania: 10.00 - 18.00.

Koszt uczestnictwa: 120 zł

Prowadzący:

Małgorzata Żak – absolwentka Wychowania artystycznego na UMCS w Lublinie i Studiów Podyplomowych z Arteterapii. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych min. dla liderów duszpasterstwa akademickiego, współprowadząca grupę arteterapeutyczną w Poznaniu. Nadal rozwija swoje umiejętności w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży.

Marta Lewandowska-Harasimowicz – absolwentka Podyplomowych Studiów - Fotografia i Informacja Obrazowa, pasjonatka kultury i rozwoju osobistego.

Zapisy i dodatkowe informacje na stronie: www.vinea.org.pl


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Poradnia Vinea, Szewska 18 a, 61-760 Poznań, woj. WP
Data wydarzenia: 2017-11-18
Organizator:

Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju "Vinea"

Adres:

Szewska 18, 61-760 Poznań, woj. WP

Tel.:

61 852 50 76

E-mail:

fundacja@vinea.org.pl

Www:

http://www.vinea.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój osobisty