Przejdź do treści głównej

Gdynia. V Śniadanie Sieciujące nt. skutecznej walki z ubóstwem

autor(ka): Sławomir Krajewski
2017-10-12, 09:55
archiwalne
Śniadanie Sieciujące Banku Żywności w Trójmieście
Gdynia, 17 października 2017, godz. 9.30 - Śniadanie Sieciujące nt. skutecznej walki z ubóstwem. Bezpłatna rejestracja dla organizacji pozarządowych.

Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście ma przyjemność zaprosić organizacje członkowskie oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych związanych z opieką społecznej, ekologią i edukacją na V Śniadanie Sieciujące.

„Żywność jest tylko pierwszym krokiem. Jak skutecznie walczyć z ubóstwem?” – to temat najbliższego spotkania, w którym poruszymy kwestię możliwości oddziaływania pomocy żywnościowej w szerszym kontekście działań włączających społecznie.

Śniadanie odbędzie się z udziałem m.in.: Pana Jarosława Józefczyka, zastępcy Dyrektora MOPS ds. bezdomnych i problemów rynku pracy. Spotkanie jest częścią obchodów Światowego Dnia Żywności (16 października) oraz Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem (17 października).

Spotkanie odbędzie się w Restauracji Serio w Gdyni (ul. 3 Maja 21), która przygotuje uczestnikom spotkania pyszne śniadanie.

Zapraszamy w godz. 9.30 – 12.00.

Bezpłatna rejestracja na: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdynia/miedzynarodowy-dzien-walki-z-ubostwem-v-sniadanie-sieciujace-banku-zywnosci-w-trojmiescie-171286/?source=directory


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Miejsce: Restauracja Serio, 3 Maja 21, Gdynia, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2017-10-17
Organizator:

Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście

Adres:

Tysiąclecia 13a, 80-351 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 325 24 48

Faks:

58 325 24 48

E-mail:

biuro@bztrojmiasto.pl

Www:

http://www.bztrojmiasto.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • polityka społeczna
  • przeciwdziałanie ubóstwu
  • współpraca między organizacjami