Przejdź do treści głównej

Konkurs [eS] 2017: Głosowanie publiczności

autor(ka): Redakcja
2017-10-12, 00:21
archiwalne
Co roku jedną z nagród w Konkursie na Najlepsze Przedsiębiorstwo Roku przyznaje publiczność. W tym roku - pierwszy raz w historii Konkursu - jest to nagroda finansowa! Zwycięski podmiot, oprócz statuetki, otrzyma 3000 złotych.

Przyjaciele, entuzjaści, sojusznicy, klienci, pracownicy eS! W 7. edycji Konkursu [eS] Nagroda Publiczności jest nagrodą finansową. Dajcie znać, do kogo Waszym zdaniem powinno trafić 3000 złotych. Konkurencja w tym roku jest naprawdę zacięta. W konkursie mamy kilkanaście przedsiębiorstw społecznych. Są to przede wszystkim spółdzielnie socjalne - Wola, Miłość, Furia, Konar, Arte, Dobra, Wspólny Stół, Parostatek, Dalba, Margines, Lepiej i Progres. Ponadto w konkursie znalazło się Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka i Łódzka Fundacja Rehabilitacji Kamień Milowy.

Głosujemu za pomocą formularza: https://tinyurl.com/y9phnddb do 23 października (do północy).

Zapraszamy!


Informacja pochodzi z portalu


Źródło: Ekonomiaspoleczna.pl
Data wydarzenia: od 2017-10-12 do 2017-10-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • spółdzielnie socjalne