Przejdź do treści głównej

II Wadowicka Gala Wolontariatu

autor(ka): Marzena Pawińska
2017-10-12, 09:29
archiwalne
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę" w Wadowicach zaprasza na II Wadowicką Galę Wolontariatu, która odbędzie się 5 listopada 2017 w Wadowickim Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Gala odbędzie się w niedzielę, 5 listopada 2017 roku o godzinie 14.00 w Sali Kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury (ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice).

Zapraszamy szkolne koła wolontariatu wraz z opiekunami oraz osoby zainteresowane pracą wolontariacką. Na gali będą mieli okazję spotkać i poznać się wolontariusze Powiatu Wadowickiego i Powiatu Oświęcimskiego.

Grupy wolontariuszy i koła wolontariatu, które chciałyby się zaprezentować, proszone są o kontakt z organizatorem do 18 października.

Impreza jest realizowana przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Jej celem jest popularyzacja i rozwój idei wolontariatu wśród młodzieży oraz integracja środowiska wolontariuszy Powiatów Wadowice i Oświęcim w Małopolsce Zachodniej poprzez organizację gali promującej wolontariat w 2017.

Zapraszamy!


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Dać Szansę w Wadowicach
Miejsce: Wadowickie Centrum Kultury, ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie
Data wydarzenia: 2017-11-05
Organizator:

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę" w Wadowicach

Adres:

XX-Lecia 1, 34-100 Wadowice, woj. MA

Tel.:

33 873 18 87

Faks:

33 873 18 87

E-mail:

stowarzyszenie@dacszanse.pl

Www:

http://www.dacszanse.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat
  • wolontariusze