Przejdź do treści głównej

Nidzica. Szkolenie z rozliczania zadań grantowych

autor(ka): Daniel Bugajski
2017-10-12, 08:55
bezpłatne
W związku ze zbliżającym się terminem realizacji/ składania wniosków o rozliczenie grantów jako końcowego etapu realizacji projektu zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zasad rozliczania zadań grantowych dla podmiotów realizujących zadania grantowe z obszaru powiatu szczycieńskiego, działdowskiego i nidzickiego. Spotkanie odbędzie się 18 października 2017 o godz. 13.00 w Małej Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nidzicy. Udział bezpłatny.

W związku ze zbliżającym się terminem realizacji/składania wniosków o rozliczenie grantów jako końcowego etapu realizacji projektu zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zasad rozliczania zadań grantowych dla podmiotów realizujących zadania grantowe z obszaru powiatu szczycieńskiego, działdowskiego i nidzickiego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18.10.2017 o godz. 13.00 w Małej Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nidzicy.

Celem spotkania będzie przekazanie praktycznych informacji dotyczących prawidłowego rozliczenia zadań grantowych, przebiegu etapu refundacji kosztów z naciskiem na obowiązujące zasady kwalifikowalności. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do przedstawicieli organizacji, którzy w bieżącym okresie bezpośrednio będą zaangażowani w proces rozliczania realizowanych przez Państwa zadań grantowych z obszaru .

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 13.10.2017 r.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Urząd Miejski w Nidzicy, Plac Wolności 1/46, 13-100 Nidzica, woj. Warmińsko-Mazurskie
Data wydarzenia: od 2017-10-12 do 2017-10-18
Organizator:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Brama Mazurskiej Krainy"

Adres:

Plac Wolności 1, 13-100 Nidzica, woj. WN

E-mail:

lgd@nida.pl

Www:

http://www.lgdbmk.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • księgowość
  • obowiązki