Przejdź do treści głównej

Ogarnij cukier - program edukacyjny dla osób chorych na cukrzycę

autor(ka): Michał Łużak
2017-10-12, 13:31
archiwalne
Fundacja Badań i Rozwoju Nauki rozpoczęła cykl bezpłatnych interaktywnych wykładów online, podczas których w przystępny i ciekawy sposób zostaną poruszone tematy istotne dla osób chorujących na cukrzycę.

Jesteś diabetykiem? Znasz kogoś z cukrzycą? Fundacja Badań i Rozwoju Nauki rozpoczęła cykl bezpłatnych interaktywnych wykładów online, podczas których w przystępny i ciekawy sposób zostaną poruszone tematy istotne dla osób chorujących na cukrzycę. Warto pamiętać, że codzienne życie z tą chorobą nie musi być katastrofą.

„Ogarnij cukier” to cykl bezpłatnych webinariów, które będą trwały do 30 listopada bieżącego roku w każdy czwartek o godz. 20.00. Interaktywny wykład online będzie się składał z krótkiego omówienia danego zagadnienia przez eksperta oraz części praktycznej, gdzie każdy będzie mógł zadać prowadzącym pytania i otrzymać na nie odpowiedzi.

Harmonogram, tematyka wszystkich webinariów i bio ekspertów są dostępne na stronie: www.ogarnijcukier.pl.

Kampania edukacyjna pn. Ogarnij cukier jest realizowana w ramach programu edukacyjnego współfinansowanego przez Ministerstwo Zdrowia skierowanego do osób z cukrzycą mającego na celu zwiększenie świadomości żywieniowej tych chorych, połączonego z nauką samokontroli, umiejętnością podawania insuliny oraz samoobserwacji i profilaktyki powikłań cukrzycy.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Badań i Rozwoju Nauki
Miejsce: Warszawa
Data wydarzenia: od 2017-10-12 do 2017-11-30
Organizator:

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki

Adres:

Tysiąclecia 47, 05-400 Otwock, woj. mazowieckie

Tel.:

22 897 66 97

E-mail:

sekretariat@fundacjabirn.pl

Www:

http://fundacjabirn.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • ochrona zdrowia