Przejdź do treści głównej

Zielona Góra. Filmowy konkurs zawodoznawczy

autor(ka): Daria Lisiecka
2017-10-16, 08:46
archiwalne
Powiatowe Centrum Doradztwa Zawodowego z Zielonej Góry zaprasza do uczestnictwa w filmowym konkursie zawodoznawczym "Dzisiaj Planuję, Jutro Pracuję - Fach w ręku sukces mi gwarantuje". Warunkiem przystąpienia ucznia do konkursu jest złożenie przez niego karty zgłoszeniowej w formie tradycyjnej lub elektronicznej w do 27 października 2017 r.

Powiatowe Centrum Doradztwa Zawodowego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT" zaprasza do uczestnictwa w I edycji konkursu zawodoznawczego „Dzisiaj Planuję, Jutro Pracuję – Fach w ręku sukces mi gwarantuje” realizowanego we współpracy z Lubuską Szkołą Telewizji i Filmu.

Konkurs skierowany jest do uczniów techników oraz zasadniczych szkół zawodowych z Miasta Zielona Góra, a jego formuła opiera się na nakręceniu telefonem komórkowym krótkometrażowego filmu, przedstawiającego indywidualną wizję kariery zawodowej ucznia oraz zalety wynikające z kształcenia zawodowego.

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do świadomego planowania swojej przyszłej ścieżki zawodowej oraz zwrócenie uwagi na rolę trafnego wyboru zawodu w dorosłym życiu.

Warunkiem przystąpienia ucznia do konkursu jest złożenie przez niego karty zgłoszeniowej w formie tradycyjnej lub elektronicznej w terminie od 1 października do 27 października 2017r. Karty zgłoszeniowe należy wysyłać na adres Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego według wzoru opisanego w Regulaminie Konkursu. Kolejnym etapem uczestnictwa jest przedłożenie przez ucznia pracy konkursowej, którą należy dostarczyć do biura szkolnego doradcy zawodowego w kopercie opatrzonej nazwą konkursu w terminie od 13 listopada do 27 listopada 2017r.

Prace nadesłane przez uczestników konkursu zostaną ocenione przez profesjonalne jury w skład którego wejdą m.in.: przedstawiciele Urzędu Miasta, nauczyciele filmu i reżyserii oraz doradcy zawodowi. Najlepsze prace zostaną nagrodzone sprzętem elektronicznym oraz nagrodą specjalną w postaci darmowego semestru nauki w Lubuskiej Szkole Telewizji i Filmu.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Daria Lisiecka z Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego, tel.: + 48 734 848 121, e-mai: oraz szkolni doradcy zawodowi, których wykaz znajduje się w Regulaminie Konkursu.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Powiatowe Centrum Doradztwa Zawodowego
Miejsce: Powiatowe Centrum Doradztwa Zawodowego, Długa 5, 65-401 Zielona Góra, woj. lubuskie
Data wydarzenia: od 2017-10-14 do 2017-11-27
Organizator:

Powiatowe Centrum Doradztwa Zawodowego

Adres:

Długa 5, 65-401 Zielona Góra, woj. lubuskie

Tel.:

68 454 45 50

E-mail:

pcdz@zsek.zgora.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • oświata
  • rozwój zawodowy