Przejdź do treści głównej

Gdańsk. Jesień z „Do Przerwy 0:1”

autor(ka): Milena Jędrzejewska-Kisiel
2017-10-19, 09:16
archiwalne
Zbliża się turniej piłkarski z cyklu "Do Przerwy 0:1". Odbędzie się on w sobotę, 21 października, w Gdańsku na stadionie przy ulicy Meissnera o godz. 10.00. Do udziału Gdańska Fundacja Dobroczynności zaprasza 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002/2004, rocznik 1999/2001 i rocznik 1998 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne. Udział bezpłatny. Zapisy drużyn od godz. 9.00.

W sobotę, 21 października, Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na jesienną edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”. Zapisy od godz. 9.00 na ul. Meissnera. Pierwszy gwizdek o godz. 10.00!

Ostatni wiosenno-letni turniej, dzięki zaproszeniu ze strony Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz jego dyrektora Leszka Paszkowskiego, rozgrywany był na boisku przy ul. Traugutta.

W najbliższą sobotę wracamy na Meissnera na zmodernizowane w ostatnich miesiącach boiska. Turniej będzie również rozgrywany na ul. Opolskiej.

– Jesień to czas wielkich piłkarskich emocji. Reprezentacja Polski zakwalifikowała się do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji, za kilka tygodni będziemy mogli zobaczyć biało-czerwonych w akcji w towarzyskim meczu z Meksykiem, który zostanie rozegrany na Stadionie Energa w Gdańsku. Najwyższy czas również na to, aby uczestnicy turnieju dzikich drużyn pokazali pełnie swoich umiejętności – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju „Do Przerwy 0:1”.

Do udziału w najbliższym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002/2004, rocznik 1999/2001 i rocznik 1998 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.

Zapisy od godz. 9.00 na ul. Meissnera. Początek turnieju o godz. 10.00. Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

Niezwykle ważna dla nas jest postawa fair play na boisku! Puchary w tej kategorii funduje Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska.

Turnieju nie udałoby się zorganizować bez licznego grona partnerów, do których należą: Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, Janusz Lewandowski, poseł do Parlamentu Europejskiego, Gdański Ośrodek Sportu, Fundacja PZU, Merkus, Merco, Torus, Lechia Gdańsk, Santech, City Football Club, 2mgroup, R-Gol, M1 Fabrika, Automobile, Piekarnia Cukiernia Andrzej Szydłowski, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Panorama Pomorza, Gdańsk.pl, Lechia.net, Dobre Wiadomości, Stowarzyszenie Nasz Gdańsk, Zaspa 24, Kosycarz Foto Press, SM Rozstaje, Szkoła Podstawowa 80 oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Gdańska Fundacja Dobroczynności
Miejsce: Stadion piłkarski, ul. Meissnera , Gdańsk, woj. Pomorskie
Data wydarzenia: 2017-10-21
Organizator:

Gdańska Fundacja Dobroczynności

Adres:

Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 772 42 03

E-mail:

gdanskafundacja@wp.pl

Www:

http://gdanskafundacja.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • młodzież
  • sport, wypoczynek