Przejdź do treści głównej

Lifelong Learning Week 2017

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-11-09, 22:26
archiwalne
Cztery dni pełne debat dotyczących największych współczesnych wyzwań edukacyjnych. W dniach 20-24 listopada 2017 r. w Brukseli odbędzie się siódma edycja Lifelong Learning Week. Tematem przewodnim tegorocznego Lifelong Learning Week będzie “Edukacja w świecie cyfrowym”.

Przygotowane przez organizatorów wydarzenia podzielone zostały na trzy bloki tematyczne: edukacja i integracja społeczna, edukacja i demokracja oraz edukacja i innowacyjna pedagogika.

Edukatorzy, badacze, teoretycy, politycy oraz sami uczniowie wspólnie zastanowią się m.in nad pozycją pracowników na rynku pracy w dobie tzw. digital economy, nad tym jak digitalizacja mediów wpływa na postawy obywatelskie oraz jaki wpływ na edukację mają narzędzia cyfrowe wykorzystywane w nauczaniu.

Koncepcja

Program i rejestracja

Organizatorem Lifelong Learning 2017 jest Lifelong Learning Platform we współpracy z Komisją Europejską, Prezydencją Estonii w Radzie UE oraz Europejskim Forum Młodych.

Na poszczególne debaty wciąż można rejestrować się na stronie Lifelong Learning Platform, na której znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.


Data wydarzenia: od 2017-11-20 do 2017-11-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • integracja europejska
  • kształcenie ustawiczne
  • współpraca międzynarodowa