Przejdź do treści głównej

Gliwice. Wolontariusze Roku 2017 – konkurs!

autor(ka): Justyna Koch
2017-11-10, 12:37
archiwalne
Już po raz piętnasty, Centrum Wolontariatu w Gliwicach zaprasza Państwa do udziału w Gali oraz konkursie, organizowanych z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice będzie odbywał się w jednej kategorii – Wolontariusze Roku 2017. Oznacza to, że kapituła konkursowa, spośród zgłoszonych przez organizacje kandydatów, będzie mogła wybrać aż 10 osób i uhonorować je tytułem Wolontariusz Roku 2017.

Dodatkowo, już poza konkursem, organizacje będą mogły zgłosić do podziękowań grupę wolontariuszy wspierających ją na co dzień w działaniach.

Konkurs jest jedną z okazji dla organizacji i instytucji, aby docenić pracę wolontariuszy, którzy w niepowtarzalnym stylu i z ogromnym zaangażowaniem wspierają ich działania. Warto podziękować im za to, że podejmują wiele inicjatyw na rzecz ludzi, zwierząt i środowiska.

Zgłoszenia należy dostarczyć do filii GCOP przy ul. Zwycięstwa 1 osobiście, pocztą (Centrum Wolontariatu przy GCOP, ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice) lub drogą elektroniczną na adres , do 27 listopada do godziny 10.00.

Uroczysta Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbędzie się 13 grudnia o godz. 18.00 w Kinie Amok Scena Bajka.

Formularze zgłoszeniowe i regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej - http://gcop.gliwice.pl/wolontariusze-roku-2017-konkurs/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych
Data wydarzenia: od 2017-11-10 do 2017-11-27
Organizator:

Centrum Wolontariatu w Gliwicach (jednostka prowadząca: Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych)

Adres:

Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice, woj. SL

Tel.:

32 775 01 78

Faks:

32 775 01 78

E-mail:

wolontariat@gcop.gliwice.pl

Www:

http://www.wolontariat.gcop.gliwice.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • społecznicy
  • wolontariat
  • wolontariusze