Przejdź do treści głównej

Plenarne Spotkanie Gdańskich Organizacji Pozarządowych

autor(ka): Agnieszka Skrzypska
2017-11-16, 14:33
archiwalne
Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych prosi o przesyłanie zgłoszeń udziału w spotkaniu do 22 listopada 2017 pod adresem www.psgop.pl, albo telefonicznie 58 553 02 61 w.42, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00. Z opisem warsztatów można zaznajomić się na stronie www.psgop.pl.

Zapraszamy gdańskie organizacje pozarządowe na doroczne spotkanie plenarne, które odbędzie się dnia 25 listopada 2017 r. w godzinach 9:30 – 15.30 w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku Przymorzu przy ul Jagiellońskiej 11.

Tegoroczny program będzie zupełnie inny, niż na poprzednich spotkaniach plenarnych. Będzie to czas do poznania się osób działających w organizacjach, podniesienia wiedzy i umiejętności przydatnych w pracy w organizacjach oraz wspólne obchody 15-lecia funkcjonowania Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych.

Na tegoroczne spotkanie prosimy o niedostarczanie upoważnień do głosowania i kandydowania. Zamiast tego prosimy o zaproszenie w naszym imieniu jak największej liczby osób pracujących w organizacjach jako członkowie, wolontariusze, pracownicy, członkowie zarządów i innych ciał statutowych.

W czasie spotkania będzie możliwość (1) indywidualnych rozmów z osobami odpowiadającymi za współpracę z organizacjami w Urzędzie Miejskim w Gdańsku i jego jednostkach organizacyjnych oraz z przedstawicielami Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych, (2) konsultacji prawnych w sprawach indywidualnych organizacji pozarządowych prowadzonych przez Fundację Teneo. Będzie też zapewniona profesjonalna opieka dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Mamy nadzieję, że nie zabraknie żadnej organizacji, która działa na rzecz Gdańska i jego mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy. Gorąco zapraszamy. Pięknie zapraszamy. Przybywajcie.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych
Miejsce: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku, Jagiellońska 11, 80-371 Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2017-11-25
Organizator:

Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych

Adres:

Gdańsk, woj. pomorskie

E-mail:

sekretariat@grop.pl

Www:

http://www.grop.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • partycypacja
  • prawo
  • współpraca między organizacjami
  • współpraca z administracją