Przejdź do treści głównej

Wejherowo. VII Śniadanie Sieciujące

autor(ka): Sławomir Krajewski
2017-11-21, 11:18
archiwalne
Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście ma przyjemność zaprosić organizacje członkowskie oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w zakresie opieki społecznej, ekologii i edukacji na VII Śniadanie Sieciujące w dniu 24 listopada, w godz. 9.30 - 11.30, w Wejherowie.

"Współpraca organizacji pomocowych" - to temat najbliższego spotkania, w którym przy wspólnym posiłku porozmawiamy o ratowaniu żywności przed zmarnowaniem, wspieraniu najbardziej potrzebujących oraz sile edukacji w zakresie niemarnowania żywności. Wspólnie zastanowimy się także nad dobrymi praktykami budowania solidnej i efektywnej współpracy między organizacjami pozarządowymi.

Spotykamy się w szczególnym miejscu, w siedzibie organizacji należącej do Związku Stowarzyszeń Banku Żywności - Stowarzyszeniu Przyjaciół Rodziny. Organizacji, która w tym roku obchodzi 25-lecie.

Serdecznie zapraszamy do udziału organizacje pomocowe zainteresowane współpracą z Bankiem Żywności. Po śniadaniu zapraszamy na seminarium dla wszystkich chętnych organizacji, w ramach którego przybliżymy możliwości współpracy ze Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście.

Bank Żywności w Trójmieście jest organizacją dystrybuującą żywność dla osób potrzebujących poprzez sieć organizacji pozarządowych. Realizujemy misję ograniczania marnowania żywności, wspieramy potrzebujących, edukujemy i aktywizujemy lokalne społeczności. Dołącz do naszej sieci!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/wejherowo/wspolpraca-organizacji-pomocowych-vii-sniadanie-sieciujace-banku-zywnosci-w-trojmiescie-176438/?source=directory


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Strona internetowa Banku Żywności w Trójmieście
Miejsce: Stowarzyszenie Przyjaciół Rodziny w Wejherowie, ul. Dworcowa 12 , Wejherowo, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2017-11-24
Organizator:

Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście

Adres:

Tysiąclecia 13a, 80-351 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 325 24 48

Faks:

58 325 24 48

E-mail:

biuro@bztrojmiasto.pl

Www:

http://www.bztrojmiasto.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • ekologia
  • polityka społeczna
  • przeciwdziałanie ubóstwu
  • współpraca między organizacjami