Przejdź do treści głównej

Konkursy dla gdańszczan i gdańszczanek

autor(ka): Natalia Meszko
2017-11-22, 16:10
archiwalne
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i Miasto Gdańsk zapraszają do udziału w konkursach organizowanych w ramach Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu 2017.

"AKTYWNI W MIEŚCIE"

Konkurs stanowi wyjątkową i doskonałą okazję, aby złożyć podziękowania dla najbardziej aktywnych wolontariuszy, wyróżnić koordynatorów i organizacje pozarządowe, które na co dzień dbają o wolontariuszy, a także docenić aktywność Szkolnych Klubów Wolontariackich i najbardziej zaangażowanych społecznie firm.

W tym roku Kapituła przyzna nagrody w kategoriach:

1. Wolontariusz/wolontariuszka roku
2. Koordynator/koordynatorka roku
3. Wolontariat w biznesie 4. Wolontariat w szkołach 5. Organizacja przyjazna wolontariuszom

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do dn. 30 listopada br. Wnioski nominacyjne można przesłać drogą elektroniczną na adres: lub dostarczyć osobiście do biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku: budynek ECS, Plac Solidarności 1, III p., pok. 3.28 (biuro czynne jest od pon. do pt. w godz. 9-17).

Szczegóły konkursu oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na: http://tydzienwolontariatu.pl/2017/11/08/aktywni-w-miescie/

Gala, na której wręczone zostaną nagrody, odbędzie się 8 grudnia o godz. 19:00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku. Zgłoszenia chęci udziału w Gali: https://480416-4.evenea.pl/

"JA W WOLONTARIACIE"

Konkurs fotograficzny skierowany jest do osób, które aktywnie udzielają się wolontariacko, ma na celu zarówno prezentację różnorodności działań społecznych, których podejmują się wolontariusze, jak również przedstawienie ich sylwetek.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu na: http://tydzienwolontariatu.pl/2017/11/15/konkurs-fotograficzny-ja-w-wolontariacie/

Konkursy realizowane są w ramach projektu "Promocja i Rozwój Gdańskiego Wolontariatu", dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Gdańska.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
Data wydarzenia: od 2017-11-22 do 2017-11-30
Organizator:

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Adres:

Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 772 42 17

E-mail:

kontakt@tydzienwolontariatu.pl

Www:

http://www.tydzienwolontariatu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • społecznicy
  • wolontariat
  • wolontariusze