Przejdź do treści głównej

Konkurs „Świąteczne ozdoby z sercem”

autor(ka): Fundacja "Nowe Pokolenie"
2017-11-23, 13:50
archiwalne
Święta coraz bliżej, nasze myśli krążą wokół prezentów i rodzinnej atmosfery. Chcemy pięknie udekorować swój dom, aby zachwycał naszych gości. A czy wiecie, że dekoracje świąteczne mogą też znaleźć inne zastosowanie? Mogą być pięknym podarunkiem płynącym prosto z serca! Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum zaprasza Was i Wasze dzieci do udziału w konkursie „Świąteczne ozdoby z sercem”!

Zadaniem konkursowym będzie wykonanie najpiękniejszej dekoracji świątecznej – może to być bombka, łańcuch, choinka, bałwanek. Cokolwiek przyjedzie Wam i Waszym dzieciom do głowy! Wszystkie te cuda przekażemy na kiermasz w Przedszkolnej Chatce. Dochód ze sprzedaży dekoracji oddajemy na leczenie dziewczynki chorej na mukowiscydozę. Wasze dzieła będą każdemu przypominać o tym szlachetnym celu.

Do udziału zapraszamy dzieci od półtora roku do 6 lat wraz z rodzicami.

Do wygrania: karnety na grupowe zajęcia popołudniowe i książki.

Na prace konkursowe czekamy od 23 do 30 listopada. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą do siedziby organizatora.

Uwaga! Zwycięzców wybiorą fani na naszym profilu na facebooku w dniach 1-4 grudnia. https://www.facebook.com/Dom-Edukacyjno-Kulturalny-Regnum-1295208667285880/

Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie www.regnum.bydgoszcz.pl oraz w biurze DEK REGNUM (ul. A.G. Siedleckiego 12, budynek Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka)


Źródło: Fundacja "Nowe Pokolenie"
Data wydarzenia: od 2017-11-23 do 2017-12-04
Organizator:

Fundacja "Nowe Pokolenie" w Hołdzie Janowi Pawłowi II

Adres:

Grzymały-Siedleckiego 12, 85-868 Bydgoszcz, woj. KP

Tel.:

52 371 10 51

Faks:

52 371 10 51

E-mail:

fundacja@nowe-pokolenie.pl

Www:

http://www.nowe-pokolenie.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • dzieci
  • kultura
  • rodziny
  • tradycja