Przejdź do treści głównej

Znasz swój zespół? Zobacz go w nowym świetle! [webinarium portalu ngo.pl]

autor(ka): Redakcja portalu NGO.pl
2017-11-24, 09:06
bezpłatne
archiwalne
Działasz w organizacji? Rozwijasz ją? Budujesz zespół pracowniczy lub wolontariacki i jest to dla Ciebie wyzwanie? Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak” - to webinarium jest właśnie dla Ciebie!

30 listopada (czwartek) w godzinach 11:00-12:00 zapraszamy do udziału w spotkaniu online, które będzie okazją do:

- przyjrzenia się swojemu zespołowi i sobie jako osobie ten zespół wspierającej – popracujemy na „niezgranych” narzędziach diagnostycznych, dzięki którym obejrzycie swoje zespoły w nowym świetle (barometr „zdrowia” zespołu, 5 dysfunkcji pracy zespołowej wg Patricka Lencioniego, fazy rozwoju zespołu na podstawie Bruce’a Tuckmana),

- wspólnej refleksji nad „zespołem w zmianie” – co się dzieje, kiedy nasza organizacja się zmienia/powinna się zmienić, co się dzieje z ludźmi – jak pracować z oporem w zespole i jak budować w takie sytuacji zaangażowanie.

Co zyskasz dzięki udziałowi w webinarium?

- będziesz lepiej rozumieć to, co się dzieje w Waszym zespole, by skuteczniej budować relacje, motywować się wzajemnie do działania, wspólnie realizować zadania

- będziesz wiedzieć więcej na temat typowych reakcji ludzi na zmianę i źródeł oporu

- poznasz różne sposoby na wsparcie ludzi w procesie zmiany

Prowadząca: Marta Henzler
Animatorka, socjolożka, trenerka umiejętności społecznych, superwizorka. Na co dzień związana ze Stowarzyszeniem BORIS, aktywna członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, ekspertka CAL. Od ponad piętnastu lat pracuje rozwojowo z grupami, zespołami, społecznościami. Wierzy w edukację, ale tylko przy zaangażowaniu i partnerskiej relacji wszystkich jej uczestników. Pracuje z przedstawicielami i przedstawicielkami instytucji i organizacji lokalnych, grup nieformalnych, sąsiedztw, wspiera ich w tworzeniu sytuacji edukacyjnych, które mają uczyć, wzmacniać, rozwijać, budować więzi.

Webinarium poprowadzi Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 30 listopada (czwartek) w godz. 11.00-12.00.

Już dziś zachęcamy do rejestracji:

 1. Kliknij link https://ngopl.clickmeeting.pl/znasz-swoj-zespol-zobacz-go-w-nowym-swietle/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.
 2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczonamoże wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium - osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

 • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
 • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
 • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
 • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

  App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
  Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

  Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.
 • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!


Webinarium zorganizowane w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Wspieranie Organizacji Pozarządowych", realizowanego przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.


Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: inf. własna (ngo.pl)
Data wydarzenia: 2017-11-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

 • [+] Rozwiń komentarz Godziny ~Hanna Rzadkosz-Florkowska 27.11.2017, 06:42 W naszym stowarzyszeniu wszyscy pracują zawodowo w innych miejscach. Jesteśmy spolecznikami. Czy można te webinaria obejrzeć wieczorem? Czy można je czasem organizować np. w sobotę? ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • kadry, zespół, zatrudnienie