Przejdź do treści głównej

Odpowiedzialny biznes może zgłaszać dobre praktyki

autor(ka): Forum Odpowiedzialnego Biznesu
2017-11-27, 12:20
archiwalne
Ruszył nabór do raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki". Do 10 stycznia 2018 r. firmy mogą zgłaszać działania z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Praktyki jak co roku staną się główną częścią największego przeglądu CSR w Polsce - Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Ich rejestracja jest bezpłatna i odbywa się przez formularz dostępny na stronie www.raport2017.odpowiedzialnybiznes.pl.

W kwietniu ukaże się 16. edycja Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” - dorocznej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Jej przygotowanie poprzedza etap naboru działań z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, realizowanych w 2017 roku. Firmy mogą zgłaszać swoje praktyki do 10 stycznia 2018 roku. Prezentacja raportu odbędzie się, natomiast 12 kwietnia 2018 rok podczas 7. Targów CSR - największego w Polsce wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi (http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/).

Formularz do zgłaszenia dobrych praktyk: raport2017.odpowiedzialnybiznes.pl

- Po raz szesnasty Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikuje zestawienie społecznie odpowiedzialnych inicjatyw w Polsce. Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” była pierwszą, w której nowo zgłoszone działania ukazane zostały w kontekście realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Rosnąca liczba zgłoszonych praktyk oraz firm debiutujących w zestawieniu pozwalają z optymizmem patrzeć na rozwój koncepcji społecznej odpowiedzialności w naszym kraju. Raport stanowi nie tylko najważniejsze źródło informacji o działaniach CSR w Polsce, ale także inspiruje inne organizacje do kreowania nowych społecznie odpowiedzialnych inicjatyw. Osadzenie zgłoszonych praktyk w kontekście realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju pomaga zrozumieć, jak ważną rolę biznesu i współpracy w ich realizacji odgrywa w tym procesie biznes i jak istotne jest dostrzeżenie roli współpracy - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.


Źródło: Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Data wydarzenia: od 2017-11-27 do 2018-01-10
Organizator:

Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Adres:

Szpitalna 5 20, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 627 18 71

E-mail:

biuro@fob.org.pl

Www:

http://www.odpowiedzialnybiznes.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • współpraca z biznesem
  • zrównoważony rozwój