Przejdź do treści głównej

XX Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych [patronat ngo.pl]

autor(ka): Justyna Broś
2017-11-30, 16:01
archiwalne
XX Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych
Już po raz XX przedstawiciele NGO spotkają się podczas Małopolskiego Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 13 grudnia 2017 r. o godzinie 11.00 w Operze Krakowskiej. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez dla przedstawicieli III sektora w województwie małopolskim.

Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza na XX Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych połączone z uroczystą galą wręczenia nagród „Amicus Hominum” oraz „Kryształy Soli”. Forum odbędzie się 13 grudnia 2017 r. o godzinie 11.00 w Operze Krakowskiej (Kraków, ul. Lubicz 48).

Tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych oraz działalność odpłatna pożytku publicznego. Pani Katarzyna Sadło ekspert z zakresu ochrony danych osobowych przedstawi prawne oraz praktyczne zastosowanie przepisów, w tym orzeczenia sądów i decyzje GIODO związane z egzekwowaniem przepisów wobec NGO. W drugiej części wystąpienia przybliży zmiany regulacji prawnych, które będą obowiązywać organizacje pozarządowe od maja 2018 roku.

Pan Łukasz Waszak ekspert w zakresie prawnych aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowych, podpowie jak zgodnie z prawem prowadzić działalność statutową odpłatną i gospodarczą oraz przedstawi bilans zysków i strat z prowadzenia tych działalności. Z kolei Pan Rafał Wdowicz zaprezentuje fundusz pożyczkowy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A dla organizacji pozarządowych.

Nie czekaj! Już dziś zgłoś swoją organizację! Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.malopolska.pl/forumngo

Rejestracja potrawa do 8.12.2017 r. lub wyczerpania limitu miejsc.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Miejsce: Opera Krakowska , Lubicz 48, 31-512 Kraków , woj. Małopolska
Data wydarzenia: 2017-12-13
Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Adres:

Racławicka 56, 30-017 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 630 31 07

Faks:

12 630 31 26

E-mail:

urzad@malopolska.mw.gov.pl

Www:

http://www.malopolskie.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • ekonomizacja
  • inicjatywy oddolne
  • organizacje prowadzące odpłatną
  • organizacje - przedsiębiorcy
  • partnerstwo
  • prawo
  • współpraca między organizacjami