Przejdź do treści głównej

Można już głosować na „Działania Godne Uwagi”!

autor(ka): Justyna Schaefer-Kurkowiak
2017-11-29, 15:45
archiwalne
Ponad 90 inicjatyw społecznych zrealizowanych przez wielkopolskie podmioty ekonomii społecznej czeka na głosy! Na profilu Centrum PISOP na Facebooku ruszył Plebiscyt „Działania Godne Uwagi”.

Internetowe głosowanie za pośrednictwem profilu Centrum PISOP na Facebook właśnie się rozpoczęło! Biorą w nim udział inicjatywy zgłoszone do Konkursu „Działania Godne Uwagi”, którego celem jest upowszechnienie działań zrealizowanych przez wielkopolskie­­ podmioty ekonomii społecznej (tj. m.in. organizacje pozarządowe, spółdzielnie, spółdzielnie socjalne, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, zakłady aktywności zawodowej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Na profilu Stowarzyszenia na Facebooku znajduje się 5 albumów ze zdjęciami z działań zgłoszonych do Konkursu, każdy dedykowany jednej z kategorii (1. Społeczeństwo, 2. Kultura, 3. Sport, 4. Edukacja, Rozwój, Przedsiębiorczość, 5. Zdrowie i Ekologia). Głosowanie w ramach Plebiscytu odbywać się będzie poprzez zdobywanie pozytywnych reakcji pod danym zdjęciem w albumie z danej kategorii. Wygrają te działania, które w ramach danego albumu otrzymają najwięcej polubień. Liczymy głosy do 11 grudnia, do godziny 15.00.

Inicjatywy zgłoszone do Konkursu są równolegle oceniane przez Kapitułę. Wszystkich zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 13 grudnia w Poznaniu. Laureaci, oprócz tytułu „Działania Godnego Uwagi”, otrzymają specjalnie zaprojektowane statuetki oraz dyplomy. Ponadto przygotowana zostanie drukowana publikacja „Działania Godne Uwagi” opisująca nagrodzone inicjatywy. Laureaci otrzymają również możliwość promocji swoich działań w mediach.

Wejdź na profil Stowarzyszenia na Facebooku, zagłosuj i wyraź swoje uznanie dla Działań Godnych Uwagi!

Regulamin Konkursu oraz program Gali Konkursowej do pobrania poniżej.

Konkurs jest częścią projektu pn. „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, projektu „Wielkopolska Wiara” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego w partnerstwie z Caritas Poznańską oraz projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.


Pliki do pobrania

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego wielkopolska.ngo.pl
Źródło: Centrum PISOP
Miejsce: Wielkopolska
Data wydarzenia: od 2017-11-29 do 2017-12-11
Organizator:

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich "PISOP"

Adres:

Plac Metziga 26 lok. 6, 64-100 Leszno, woj. WP

Tel.:

65 520 78 86

Faks:

65 520 78 86

E-mail:

pisop@pisop.org.pl

Www:

http://www.pisop.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • wspieranie przedsiębiorczości