Przejdź do treści głównej

Konsultacje dla młodzieży pt. Młodzież fundamentem Europy

autor(ka): Paweł Januszewski
2017-11-30, 14:23
archiwalne
Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat do wzięcia udziału w projekcie pt. „Młodzież Fundamentem Europy”, którego celem jest poprawa polityki młodzieżowej, poprzez pobudzanie dialogu między młodymi ludźmi, a decydentami – ekspertami ds. młodzieży.

Pierwszym etapem przedsięwzięcia są ogólnokrajowe konsultacje internetowe, w których młodzież w wieku 16-19 lat będzie miała okazję przedstawić swoje doświadczenia oraz pomysły w kontekście edukacji i aktywności społecznej. Drugim etapem będzie wypracowanie rekomendacji w wyżej wymienionych obszarach podczas 5-dniowej konferencji w Gliwicach. Spotkanie stanie się okazją do integracji ludzi młodych, aktywnych w swoich szkołach, działających w środowiskach lokalnych oraz organizacjach młodzieżowych. Wypracowane zalecenia zostaną rozpowszechnione wśród decydentów na poziomie lokalnym, krajowym oraz europejskim.

By wziąć udział w konsultacjach należy wypełnić formularz http://mfe-gliwice.pl/konsultacje/, który znajduje się na stronie projektu w terminie 1.11-31.12.2017r.

Spośród uczestników konsultacji 60 z nich zostanie zaproszonych do udziału w konferencji o czym Organizator poinformuje drogą elektroniczną oraz telefonicznie z początkiem stycznia.

Zachęcamy młodzież do aktywnego włączenia się w działania projektowe służące kształtowaniu polityki młodzieżowej, odwiedzenia strony projektu oraz polubienia profilu na facebooku.

Projekt realizowany w ramach środków finansowych Programu Erasmus+-akcja 3 „Rozwój polityki młodzieżowej”.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: GCOP
Miejsce: Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych, Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice, woj. śląskie
Data wydarzenia: od 2017-11-30 do 2017-12-31
Organizator:

GCOP

Adres:

Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice, woj. śląskie

Tel.:

32 335 41 05

E-mail:

dam@gcop.gliwice.pl

Www:

http://gcop.gliwice.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • młodzież
  • współpraca z administracją