Przejdź do treści głównej

Spotkania informacyjne COP Gdańsk

autor(ka): Antonina Paplińska
2017-12-01, 12:04
archiwalne
Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na cykl grudniowych spotkań informacyjnych. W najbliższym czasie odbędą się m.in.: Przygotowanie projektów społecznych; Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej „Dobra robota” – jaka oferta dla gdańskich NGO?; Media Publiczne dla NGO?

Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na cykl grudniowych spotkań informacyjnych. W najbliższym czasie odbędą się m.in.:

  1. Przygotowanie projektów społecznych – Spotkanie odbędzie się 6 grudnia o godz. 16:30. Dotyczyć będzie naborów w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych w Urzędzie Miasta Gdańska. Zapraszamy wszystkie organizacje, które nie mają jeszcze bogatych doświadczeń w dziedzinie przygotowywania projektów społecznych bądź nie zetknęły się jeszcze z elektronicznym systemem wypełniania wniosków Witkac.pl. Spotkanie poprowadzi: Mariusz Kowalik - doradca ds. pozyskiwania środków, Mobilny Doradca ICT.
  1. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej „Dobra robota” – jaka oferta dla gdańskich NGO? „Organizacjo – zacznij wreszcie ekonomizować swoje działania!” jakże często słyszymy takie postulaty... Równe często zdajemy sobie sprawę, że niestety do końca nie wiemy co to oznacza i jak uzyskać wsparcie w osiągnięciu tego celu. W tej sytuacji warto skorzystać z doświadczeń Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej czyli tzw. OWESów, które swoją aktywność koncentrują właśnie na takich działaniach i posiadają bogatą ofertę usług dedykowanych także organizacjom pozarządowym. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godz. 16:30 a poprowadzi Maja Kurant - animatorka OWES Dobra Robota.
  1. Media Publiczne dla NGO? – Spotkanie będzie dotyczyć możliwości prowadzenia kampanii społecznych przez organizacje pożytku publicznego z wykorzystaniem mediów publicznych. Przynajmniej formalnie, Ustawa o działalności pożytku daje OPP uprawnienia do bezpłatnego czasu antenowego. Sprawdź, jak za darmo znaleźć się w telewizji i radio i dlaczego jest nas tak mało w publicznej przestrzeni medialnej. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia o godz. 16:30 a poprowadzi je Mieczysław Braszka - prezes Fundacji Active, wieloletni pracownik TVP Poznań.

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie COP Gdańsk, Al. Grunwaldzka 5, 80 -236 Gdańsk. Zgłoszenia, zawierające imię, nazwisko, nazwę organizacji oraz numer kontaktowy, prosimy kierować na .

Serdecznie zapraszamy!

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
tel: +48 58 344 40 39

Jesteśmy częścią Pomorskiej Sieci COP oraz Krajowej Sieci SPLOT


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
Data wydarzenia: od 2017-12-06 do 2017-12-11
Organizator:

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych

Adres:

Aleja Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 344 40 39

Faks:

58 340 12 13

E-mail:

biuro@fundacjarc.org.pl

Www:

http://www.rci.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia
  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomizacja
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • pisanie projektów
  • PR, promocja, wizerunek