Przejdź do treści głównej

Szkolenia "Generator ofert i konkursy samorządu województwa"

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-12-05, 08:54
bezpłatne
archiwalne
Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (TSAS) zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji z woj. kujawsko-pomorskiego na bezpłatne szkolenia doskonalące efektywność aplikowania o środki na realizację zadań publicznych, które odbędą się 9 grudnia we Włocławku, 11 grudnia w Bydgoszczy, 12 grudnia w Inowrocławiu, 13 grudnia w Grudziądzu i 18 grudnia w Toruniu, i prowadzone będą z wykorzystaniem on line Generatora ofert 2018.

Generator ofert WK-P – 2018” - szkolenia  i konsultacje dla ngo z województwa kujawsko-pomorskiego –  Otwarte konkursy ofert - na rok 2018 - na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Szkolenia, są realizowane w ramach zadania  Trener NGO - zintegrowane działania szkoleniowo-doradcze na rzecz rozwoju potencjału organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim, które obejmuje cykl szkoleń i konsultacji dla środowiska 3 sektora z terenu naszego województwa, uzupełniany poradnictwem indywidualnym i grupowym  zaplanowanym na 2017 rok. Projekt jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a udział w nim jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej http://www.ngo.kujawsko-pomorskie.pl: Szkolenia


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Data wydarzenia: od 2017-12-09 do 2017-12-18
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • pisanie projektów