Przejdź do treści głównej

Kielce. Idea Inspiracja Inicjatywa

autor(ka): Karol Kaleta
2017-12-05, 12:28
archiwalne
Wydarzenie Idea Inspiracja Inicjatywa odbędzie się 11 grudnia br. o godzinie 10:00 w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Inicjatywa to duża dawka inspiracji dla młodzieży oraz organizacji pozarządowych. Przewidziano warsztaty z takich dziedzin, jak nowe technologie, wolontariat oraz liderstwo, poza tym stolik darmowej książki, życzenia dla Erasmus+ oraz targi inicjatyw i organizacji pozarządowych.

W imieniu organizatorów:

oraz partnerów:

zapraszamy do udziału w wydarzeniu: Idea Inspiracja Inicjatywa, które odbędzie się w poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. w gmachu Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach w godzinach 10:00 - 15:30 (na uczestników wydarzenia czeka bezpłatny parking)

. Celem wydarzenia jest prezentacja idei działalności organizacji pozarządowych działających na rzecz młodzieży w naszym regionie, zapoznanie młodych z naszego województwa z możliwościami i ofertą działań oraz duża dawka inspiracji, która mamy nadzieję przerodzi się w konkretne wspólne inicjatywy organizacji pozarządowych i zgromadzonej młodzieży.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i wszystkimi działaniami towarzyszącymi.

Program wydarzenia:

14:00 Dyskusja przy stolikach
15:00 Obiad Działania towarzyszące:

 • Stolik darmowej książki
  Drogi Uczestniku wydarzenia - to działanie zależy od nas wszystkich. Masz książkę, której nie potrzebujesz? Przynieś i zostaw w oznaczonym miejscu. Jeżeli znajdziesz tam książkę, która Ci się podoba - jest Twoja!
 • Tablica ogłoszeń
  Masz pomysł na inicjatywę, szukasz wsparcia w projekcie, chcesz kogoś poznać - dla Ciebie oddajemy przestrzeń do wymiany informacji wszelakiej!
 • Targi inicjatyw i organizacji pozarządowych
  Podczas wydarzenia organizacje z regionu zaprezentują swoją działalność. Jeżeli chcesz zaprezentować swoją organizację lub zachęcić kogoś do włączenia się do Twojej inicjatywy - poinformuj nas o tym wcześniej, a przygotujemy dla Ciebie miejsce. Ty odpowiadasz za tę przestrzeń.

Zgłoszenia:
Telefonicznie pod nr tel.: 41 310 70 90 lub na stronie: www.epi.evenea.pl Wydarzenie „Idea Inspiracja Inicjatywa” jest realizowane w ramach projektu Stowarzyszenia Edukacja przez Internet „Solidarni w działaniu”, finansowanego w ramach programu Erasmus+.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Edukacja przez Internet
Miejsce: Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach im. Oskara Kolberga, ul. Żeromskiego 12, 25-369 Kielce, woj. świętokrzyskie
Data wydarzenia: 2017-12-11
Organizator:

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet

Adres:

Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, woj. świętokrzyskie

Tel.:

41 310 70 90

E-mail:

biuro@epi.org.pl

Www:

http://www.epi.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • aktywność obywatelska
 • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
 • inicjatywy oddolne
 • nowe technologie
 • organizacje pozarządowe
 • wolontariat