Przejdź do treści głównej

Szczecin. Gala podsumowująca I edycję Programu Społecznik

autor(ka): Magdalena Pieczyńska
2017-12-06, 14:34
archiwalne
11 grudnia 2017 r. o godz. 14:30 w sali Opery na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbędzie się uroczyste podsumowanie pierwszej edycji Programu Społecznik, którą otworzy marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Wszystkie wysiłki zmierzające do zbudowania silnego samorządu i demokratycznego państwa, opartego na społeczeństwie obywatelskim sprowadzają się tak naprawdę do jednego: jak największej liczby aktywnych ludzi w społeczeństwie. Pomocną dłonią wyciągniętą w kierunku osób, którym chce się działać jest program Społecznik. Dzięki niemu zrealizowano na Pomorzu Zachodnim ponad 500 inicjatyw, integrujących lokalną społeczność. Uroczysta gala podsumowująca pierwszą edycję programu odbędzie się 11 grudnia o godz. 14.30 w Sali Opery na Zamku w Szczeicnie.

Podczas spotkania nagrody otrzymają najlepsi społecznicy Pomorza Zachodniego, poznamy także laureatów konkursu na najlepiej wypromowaną inicjatywę oddolną. Przedstawione zostaną również wybrane projekty, zrealizowane dzięki programowi. Gościem specjalnym gali będzie Szymon Hołownia.

Zainteresowanie Programem wykazało blisko 1200 społeczników, chcących zrealizować na swoim terenie inicjatywy oddolne. Docelowo dofinansowano niemal 515 działań na łączną kwotę ok. 1,5 mln zł, angażujących społeczność do wspólnego działania, rozwiązywania problemów, wzmacniania struktur społecznych i budowania postaw obywatelskich na Pomorzu Zachodnim.

Społecznicy Pomorza Zachodniego, chętni do wzięcia udziału w gali, proszeni są o zgłoszenie swojej obecności do 8 grudnia 2017 r. pod numerem telefonu: +48 91 48 07 250 lub na adres e-mail:

Gala podsumowująca Program Społecznik

Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., godz. 14.30

Sala Opery na Zamku w Szczecinie

ul. Korsarzy 34


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Wydział Współpracy Społecznej UM WZ
Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2017-12-11
Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Adres:

Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. ZP

Tel.:

9148 07 250

Faks:

91 44 16 231

E-mail:

dwalczak@wzp.pl

Www:

http://www.wzp.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • społecznicy