Przejdź do treści głównej

Siła obrazu, czyli komunikacja wizualna organizacji pozarządowej [webinarium portalu ngo.pl]

autor(ka): Redakcja portalu NGO.pl
2017-12-07, 09:31
bezpłatne
archiwalne
Ciekawe zdjęcie, atrakcyjna grafika, krótki filmik – bez ich wykorzystania nie mamy szans na skuteczną komunikację i promocję naszych działań i naszych organizacji. Komunikacja wizualna to nie tylko współpraca z grafikami i działania, które generują koszty. O dobrą komunikację wizualną można (i warto) dbać na co dzień, stosując się do podstawowych zasad, będąc konsekwentnym i wykorzystując proste narzędzia, także internetowe.

Już 13 grudnia o godzinie 11.00 portal ngo.pl zaprasza na webinarium „Siła obrazu, czyli komunikacja wizualna organizacji pozarządowej”.

Podczas webinarium dowiecie się m.in.:

  • że nie musicie zbliżać się do Photoshopa, żeby tworzyć świetne materiały wizualne,
  • jak ważna jest spójność i konsekwencja w projektowaniu grafik,
  • co oznacza responsywność,
  • jak dobierać czcionki i kolory, justować teksty i wybierać zdjęcia,
  • i o czym pamiętać projektując grafiki do internetu i do wydruku.

 

Naszą ekspertką będzie Magdalena Arażny, która ma blisko 10-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym oraz w zarządzaniu komunikacją wizualną. Na co dzień zajmuje się zarówno projektowaniem materiałów (od prostych banerów internetowych do kilkusetstronicowych publikacji), jak i nadzorowaniem współpracy ze studiami graficznymi czy drukarniami. Chętnie dzieli się swoją praktyczną wiedzą, szczególnie sprawdzonymi aplikacjami internetowymi, które sprawiają, że tworzenie dobrych materiałów graficznych staje się przyjemnością. Nawet dla laików.

Webinarium będzie prowadzić Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Zachęcamy już dziś do rejestracji na webinarium!

Kliknij link https://ngopl.clickmeeting.pl/sila-obrazu-czyli-komunikacja-wizualna-w-organizacji-pozarzadowej/register.

Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium 10 minut przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczona - może wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium – osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

  • Jeśli korzystasz ze Skype, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!


Webinarium zorganizowane w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Wspieranie Organizacji Pozarządowych", realizowanego przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

 


Informacja własna portalu ngo.pl

Data wydarzenia: 2017-12-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • PR, promocja, wizerunek