Przejdź do treści głównej

Gdańsk. Dzień otwarty ECCC w Fundacji Nova

autor(ka): Fundacja NOVA
2017-12-07, 12:04
archiwalne
20 grudnia 2017 r. w godz. 10.00-13.00 w Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii (Gdańsk, ul. Reduta Wyskok 2) odbędzie się dzień otwarty ECCC. W programie m.in. możliwość wzięcia udziału w egzaminie próbnym i uzyskania bezpłatnego certyfikatu ECCC, poczęstunek, konsultacje.

Szukasz kursu obsługi komputera lub popularnych programów komputerowych? Chcesz zdobyć certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności? Jeśli tak, zapraszamy Cię na Dzień Otwarty Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych w Fundacji NOVA, na którym dowiesz się więcej o kursach i egzaminach ECCC.

20 grudnia 2017 r. w godz. 10.00-13.00 w Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii (Gdańsk, ul. Reduta Wyskok 2) odbędzie się dzień otwarty ECCC. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja NOVA, która prowadzi kursy ECCC, a od niedawna stała się licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym ECCC.

ECCC to certyfikat, który określa kompetencje użytkowników technologii informatycznych na różnych poziomach: od podstawowego aż po ekspercki. Do wyboru są różne moduły. Po kursie ECCC uczestnik może podejść do egzaminu, po którym otrzyma certyfikat ECCC. Zaletą egzaminów ECCC jest ich wysoka zdawalność oraz zwiększenie szans posiadacza certyfikatu na rynku pracy.

20 grudnia w Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii odbędzie się dzień otwarty. W programie m.in.:

- prezentacja na temat ECCC,

- możliwość wzięcia udziału w egzaminie próbnym i uzyskania bezpłatnego certyfikatu ECCC,

- poczęstunek,

- konsultacje,

- inne atrakcje.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dokładny program Dnia Otwartego pojawi się wkrótce na facebooku Fundacji NOVA: facebook.com/fundacjanova.org/

Chętnych o udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejszą rejestrację: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdansk/dzien-otwarty-eccc-w-fundacji-nova-178223/?source=directory


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: od organizatora
Miejsce: Inkubator Sąsiedzkiej Energii, Reduta Wyskok 2, 80-741 Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2017-12-20
Organizator:

Fundacja NOVA

Adres:

Stolarska 6B/8, 80-883 Gdańsk, woj. pomorskie

Tel.:

668 124 765

E-mail:

biuro@fundacjanova.org.pl

Www:

http://www.fundacjanova.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie