Przejdź do treści głównej

Już 16 grudnia kolejna edycja Zielonogórskiego Dnia gier Fabularnych, czyli "RPG Day"!

autor(ka): Organizatorzy
2017-12-12, 13:17
archiwalne
Czym są gry RPG ? Na pewno nie jeden z was słyszał o komputerowych grach RPG - Baldurs Gate, Gothic, Dragons Age czy Mass Effect. A czy słyszeliście o grach, od których się wywodzą? Do zagrania, w które nie potrzebujesz komputera i myszki czy pada, a jedynie parę kartek papieru i ołówki lub długopisy? Zapamiętaj datę i miejsce: 16 grudnia (sobota), Krzywy Komin, ul. Fabryczna 13b, Zielona Góra.

Gry RPG w które będziemy grać - na dwunastej już edycji naszego eventu - to w skrócie improwizacja poprzez odgrywanie roli w stworzonym wcześniej świecie. Nie, nie przebierasz się w żaden kostium. Po prostu razem ze znajomymi siadacie przy stole, powiedzmy we czwórkę, troje z was wciela się w postacie, których poczynaniami kierujecie, a jeden z was przyjmuje rolę Mistrza Gry - który opisuje świat, w którym egzystują postacie graczy oraz stawia przed nimi wyzwania i przedstawia konsekwencje ich działań. Nie potrzeba żadnej planszy, kart, pionków. Wystarczy wyobraźnia i grupa osób.

Oprócz samych sesji RPG (w światach Warhammera, Pokemonów czy Gry o Tron) na RPG Day będziesz mógł również wziąć udział w dwóch konkursach - wiedzy o grach fabularnych oraz na najlepszą postać stworzoną przez uczestników, a więc i Ciebie! Na zwycięzców jak zwykle czekają atrakcyjne nagrody!

Zapamiętaj datę i miejsce: 16 grudnia (sobota), Krzywy Komin, ul. Fabryczna 13b, Zielona Góra.

Start imprezy: 11:00. WSTĘP BEZPŁATNY.

Przyjdź, a nie pożałujesz!

Info także na:

-fanpage’u imprezy (https://www.facebook.com/rpgdej/)

- oraz wydarzenia (https://www.facebook.com/events/1775407196090290/) na Facebooku


Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: 2017-12-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • kultura
  • rozrywka