Przejdź do treści głównej

Program „Europa dla obywateli”: Konkurs na najlepsze projekty graficzne

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-12-19, 22:19
archiwalne
Sieć Punktów Kontaktowych Programu „Europa dla obywateli” zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie na najlepsze projekty graficzne lub rysunki, przedstawiające wizję przyszłego uczestnictwa obywatelskiego na poziomie Unii Europejskiej. Nagrodą w konkursie jest udział w międzynarodowych warsztatach dziennikarskich. Termin nadsyłania prac upływa 7 stycznia 2018 r.

Swoją pracę należy zamieścić na ogólnoeuropejskim profilu FB Programu „Europa dla obywateli”. Wymagane wymiary pracy to: 820/462 piksele lub 30 cm/17 cm). Zaproszenie do udziału oraz informacje na temat warunków uczestnictwa w konkursie można znaleźć na profilu Programu na portalu FB.

Nagrodą w konkursie jest udział w międzynarodowych warsztatach dziennikarskich – szczegóły będą znane w pierwszym kwartale 2018 r.

Termin nadsyłania prac upływa 7 stycznia 2018 r.

W razie problemów technicznych Krajowy Punkt Kontaktowy Programu prosi o kontakt bezpośrednio z międzynarodowym zespołem, opiekującym się konkursem: .


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Biuro Regionalne Województwa Podlaskiego w Brukseli
Data wydarzenia: od 2017-12-18 do 2018-01-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • antydyskryminacja
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • integracja europejska
  • partycypacja