Przejdź do treści głównej

Konkurs na pamiętniki bezrobotnych

autor(ka): Łukasz Posłuszny
2018-01-03, 09:16
archiwalne
Czy ciebie lub bliskich dotknęło bezrobocie? Opowiedz nam o tym. Weź udział w konkursie na „Pamiętniki bezrobotnych”, opisz swoje doświadczenia w formie pamiętnika i wygraj. Nagrody: od 1500-5000 zł. Warunki: w latach 2016-2017 było się przynajmniej przez miesiąc osobą bezrobotną. Kiedy: do 31 stycznia 2018.

Konkurs na pamiętniki bezrobotnych

Dotknęło cię bezrobocie? Może nie jeden raz? Jak wpłynęło to na Twoje życie? Opowiedz nam o tym. Weź udział w konkursie Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGH na „Pamiętniki bezrobotnych” i opisz swoje doświadczenia w formie pamiętnika lub bloga. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub/i opublikowane.

Zasady Konkursu są proste: jeżeli w latach 2016-2017 byłaś/byłeś przynajmniej przez miesiąc osobą bezrobotną, to opisz swoją historię pamiętnikiem lub stwórz blog poświęcony doświadczeniu bezrobocia. Objętość dokumentów nie jest z góry określona, ale prosimy o nie mniej niż kilkanaście stron czytelnego rękopisu lub wydruku komputerowego. Prześlij go pocztą lub jako link do bloga oraz dołącz kwestionariusz. Podpisane oświadczenie prześlij pocztą tradycyjną. Kwestionariusz oraz oświadczenie znajdziesz na: www.sgh.waw.pl/pamietniki-bezrobotnych albo otrzymasz od nas pocztą, jeśli zwrócisz się do nas z taką prośbą. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące konkursu zadane drogą mailową, telefonicznie (22 5649112) lub listownie.

Nie wiesz od czego zacząć? Opisz dokładnie swoją sytuację i położenie rodziny – twoje starania, reakcje otoczenia, perspektywy w czasie doświadczania bezrobocia. Zależy nam na szczerości. Gwarantujemy pełną anonimowość, także w przypadku publikacji pamiętnika. Nie przejmuj się brakiem umiejętności pisarskich – nas interesują autentyczne doświadczenie, przeżycia i podejmowane działania, by sytuację bezrobocia zmienić lub do niej się przystosować. Każda informacja będzie dla nas ważna. Z jednostkowych losów i indywidualnych problemów spróbujemy zbudować portret osób bez pracy. Wiedza o tym jest potrzebna instytucjom, na których pomoc liczą osoby bez pracy by mogły lepiej dostosować formy i rozmiary wsparcia dla ciebie oraz osób w podobnej sytuacji.

Prosimy o przesłanie pracy do dnia 31.12.2017 r. na adres:

Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH, ul. Wiśniowa 41, 02-520 Warszawa lub na e-mail

Przewidujemy następujące nagrody za najlepsze prace:

  • I nagroda – 5000 zł
  • II nagroda – 4000 zł
  • III nagroda – 3000 zł
  • oraz wyróżnienia po 1500 zł.

O ostatecznym podziale nagród zadecyduje powołane przez organizatorów Jury. Najciekawsze prace zostaną opublikowane w całości lub we fragmentach. Zastrzegamy sobie prawo do redakcji tekstów i ewentualnych skrótów. Autorzy mogą zastrzec swoje nazwiska do wiadomości organizatorów, a nadesłane prace opatrzyć godłem. Nadesłane prace nie będą zwracane, po zakończeniu konkursu zostaną zarchiwizowane.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH
Miejsce: Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH , Wiśniowa 41, 02-520 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: od 2018-01-04 do 2018-01-31
Organizator:

Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH

Adres:

Wiśniowa 41, 02-520 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

225649112

E-mail:

pamietniki@sgh.waw.pl

Www:

http://www.sgh.waw.pl/pamietniki-bezrobotnych 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • integracja społeczna
  • osoby bezrobotne
  • polityka społeczna
  • przeciwdziałanie bezrobociu