Przejdź do treści głównej

Kraków. IV Wielki Koncert Kolęd 2018 – Szukamy stajenki

autor(ka): Adrian Wyka
2018-01-04, 12:43
archiwalne
Fundacja Artystyczna Cantito zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się 14 stycznia 2018 roku o godzinie 17:00 w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej przy ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie. Wstęp wolny.

IV Wielki Koncert Kolęd 2018 – Szukamy stajenki.

Już po raz czwarty na scenie Klubu 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie 14 stycznia o godzinie 17:00 spotkają się wspaniali soliści, muzycy i przyjaciele z Fundacji Artystycznej Cantito. Jak co roku specjalnie przygotowany na tę okazję materiał muzyczny, składający się z pięknych polskich pastorałek i utworów świątecznych przeplatanych wierszami i tekstami świątecznymi, wykona 12-osobowy zespół muzyczny, w skład którego wchodzą profesjonalni muzycy, jak i amatorzy pasjonaci, Wokaliści i instrumentaliści, osoby niewidome jak i pełnosprawne. Wśród bogatego instrumentarium tegorocznego koncertu będzie można usłyszeć fortepian, perkusję, gitarę basową, ale także skrzypce, flet i po raz pierwszy obój, czy duduk.

Płynąc przez dźwięki pastorałek takich artystów, jak: Jacek Kaczmarski, Piotr Rubik, Andrzej Piaseczny, czy Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, będziemy przemierzać muzyczny świat szukając stajenki, gdzie kwili Dziecina. Tegoroczne utwory w niezwykły sposób przypomną nam radość, która tak niedawno nastała w naszych sercach i domach z okazji Bożego Narodzenia.

W Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej, przy ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie, który od lat wspiera naszą działalność, taki koncert musi zabrzmieć wyjątkowo. Nie może zabraknąć tam Państwa.

Spotkajmy się więc 14 stycznia o godzinie 17:00 na kolejnym wielkim wspólnym kolędowaniu z Fundacją Artystyczną Cantito.

Koncert jest bezpłatny, jednak podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka publiczna: http://bit.ly/zbiorkacantito na dalsze działania Fundacji.

Spędźcie ten czas właśnie z nami!

Serdecznie zapraszamy!

https://www.youtube.com/watch?v=A0z0tbM-JH0


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Oficjalna strona Fundacji Artystycznej Cantito
Miejsce: Klub 6 Brygady Powietrznodesantowej, Zyblikiewicza Mikołaja 1, 31-029 Kraków, woj. małopolskie
Data wydarzenia: 2018-01-14
Organizator:

Fundacja Artystyczna Cantito

Adres:

Słomiana 21 lok. 44, 30-316 Kraków, woj. MA

Tel.:

607 305 301

E-mail:

kontakt@fundacjacantito.pl

Www:

http://www.fundacjacantito.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • kultura
  • tradycja