Przejdź do treści głównej

Już teraz wesprzyj 26. Finał WOŚP wysyłając SMS!

autor(ka): Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
2018-01-04, 13:29
archiwalne
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz z portalem SerwerSMS.pl uruchomiła kolejną formę wsparcia 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obok tradycyjnej kwesty wolontariuszy, która już 14 stycznia odbędzie się na ulicach miast i miasteczek na całym świecie, swoje wsparcie dla wyrównania szans w leczeniu noworodków można okazać również w cyfrowej rzeczywistości. Fundacja WOŚP udostępniła już 16 różnych sposobów wsparcia celu tegorocznego Finału.
Najnowszą z możliwości jest wysłanie specjalnej wiadomości SMS o treści SERCE na numer 75 565. Numer jest już aktywny. Swoje wiadomości można wysyłać do 22 stycznia 2018 roku.
 
Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN NETTO (6,15 PLN z VAT).
 
Lista wszystkich możliwości wsparcia celu 26. Finału WOŚP dostępna jest na stronie internetowej wspieraj.wosp.org.pl.
 

Fundacja WOŚP dziękuje wszystkim operatorom, którzy przekazali swój przychód na rzecz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Dzięki nawet najdrobniejszym wpłatom i zaangażowaniu w działania Fundacji, Orkiestra jest w stanie podnosić poziom polskiej medycyny dziecięcej i sprawiać, by każde nowonarodzone dziecko, mogło skorzystać z zakupionego sprzętu.

26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetli "Światełko do nieba" - happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Data wydarzenia: od 2018-01-02 do 2018-01-22
Organizator:

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Adres:

Dominikańska 19c, 02-738 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie

Tel.:

22 852 32 14

Faks:

22 852 07 52

E-mail:

wosp@wosp.org.pl

Www:

http://www.wosp.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • wolontariat