Przejdź do treści głównej

XXII Czwartkowe Śniadanie Pozarządowe

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
2018-01-10, 11:04
archiwalne
Serdecznie zapraszamy 11 stycznia 2018 r. o godz. 10 na XXII Pozarządowe Śniadanie Czwartkowe, które odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia SOPRA przy ul. Bursztynowej 20 (Kościół pod wezwaniem M.B.Różańcowej; wejście przy Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 35).

Tematem spotkania będzie pozyskiwanie 1% przez organizacje pozarządowe. Przedstawicielki i przedstawiciele Stowarzyszenia na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew powiedzą w jaki sposób zaplanować i zrealizować skuteczną kampanię zachęcającą do przekazania 1% podatku. Podczas spotkania podyskutujemy o tym, jakie narzędzia warto wykorzystywać w akcji pozyskiwania 1%. Przyjrzymy się skutecznym kampaniom 1% i wspólnie zastanowimy, które elementy mogą być użyteczne dla organizacji pozarządowych.

Zachęcamy do zabrania ze sobą ulubionych produktów i potraw śniadaniowych. Pozarządowe Śniadania Czwartkowe to inicjatywa skierowana do lubelskich organizacji pozarządowych. Zapraszamy na nieformalne rozmowy przy kawie i poczęstunku. Organizatorami Śniadań Czwartkowych są Biuro Partycypacji Społecznej oraz Fundacja Sempre a Frente.


Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

Źródło: UM Lublin
Data wydarzenia: od 2018-01-11 do 2018-01-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • PR, promocja, wizerunek