Przejdź do treści głównej

Katowice. Szkolenie "Zwinne zarządzanie projektem"

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-01-12, 11:51
bezpłatne
archiwalne
Klub Mówców i Liderów Silesia Toastmasters oraz Centrum Organizacji Pozarządowych zapraszają na bezpłatne szkolenie "Zwinne zarządzanie projektem", które odbędzie się 17 stycznia 2018 w Katowicach.

Działając w organizacji pozarządowej pracujecie w grupie. Wykonujecie zadania oraz delegujecie je. Dokonujecie ewaluacji tych, które zostały już wykonane. Jak sprawić, żeby ten proces był jak najbardziej efektywny, a rezultaty jak najlepsze, do czego przecież wszyscy dążymy, poświęcając wolny czas na działalność w naszych organizacjach?

Mając to na uwadze zapraszamy na szkolenie "Zwinne zarzadzanie projektem", które odbędzie się 17 stycznia o godzinie 17.30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Kopernika 14 w Katowicach.

Szkolenie ma na celu zrozumieć co znaczy "zwinnie" i jak stosować narzędzia, które pozwalają projektom takie być. Będziemy również w sposób praktyczny uczyć się zarządzać projektami.

Prowadząca: Katarzyna Krzeszowska – praktyka zarządzania projektami, posługująca się technikami Agile PM, Scrum, Prince 2, obecnie prezeska Klubu Mówców i Liderów Silesia Toastmasters.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie udziału mailowo: lub telefonicznie po nr 533-367-789.

Szkolenie organizowane jest przez klub mówców i liderów Silesia Toastmasters oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach a współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Katowice.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Katowice
Data wydarzenia: 2018-01-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • zarządzanie