Przejdź do treści głównej

Rzeszów. Szkolenie "Wybrane techniki arteterapeutyczne w pracy z grupą"

autor(ka): Marta Skrzyńska
2018-02-05, 08:44
płatne
Centrum Szkoleń i Animacji zaprasza Was do uczestnictwa w dwóch warsztatach twórczych jednego dnia! Są to jedne z dwóch najbardziej popularnych technik artystycznych. Możesz uczestniczyć w jednym wybranym warsztacie lub dwóch! Zajęcia odbędą się 3 marca 2018 w Rzeszowie. Udział płatny.

Wybrane techniki arteterapeutyczne w pracy z grupą.

Foamiran plus Decoupage

Zapraszamy Was do uczestnictwa w dwóch warsztatach twórczych jednego dnia! Są to jedne z dwóch najbardziej popularnych technik artystycznych. Możesz uczestniczyć w jednym wybranym warsztacie lub dwóch!

Kurs decoupage

Za pomocą decoupage możemy przywrócić do życia stary mebel, niepotrzebną butelkę, szkatułkę, czy stworzyć piękną biżuterię. Jeśli nauczysz się tej techniki, zaczniesz tworzyć prawdziwe cuda:)

Tę metodę powinni poznać wszyscy, którzy lubią niekonwencjonalne elementy swojego otoczenia, chcą zaskakiwać swoim stylem i niepowtarzalnością biżuterii, czy ozdób. Dzięki tej technice można wykonać biżuterię np. z wizerunkiem ukochanego, czy swojego pupila lub idola.

Decoupage kurs podstawowy – to kurs dla osób, które do tej pory nie miały do czynienia z decoupagem. Krok po kroku wprowadzimy w umiejętność stosowania tej techniki

Decoupage — jest to technika ozdabiania przedmiotów za pomocą serwetki lub wzoru z papieru, który przykleić można na każdą powierzchnię. Efekt, jaki powstaje po specjalnym opracowaniu tworzywa, przypomina namalowany wzór.W ten sposób możemy tworzyć niepowtarzalne kolczyki, a także ozdabiać szkatułki na drobiazgi, stare meble, pisanki, talerzyki, butelki, wazony itp.itd. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia twórcy.

Wykonana na warsztatach wytwory stają się własnością twórcy.

Termin: 3 marca 2018, godziny 10:00-13:00

Koszt: 85 zł brutto

Zapisy: formularz zapisu, telefonicznie (535 205 500), e-mailowo ()

Szczegółowa instrukcja – jak dokonać płatności i zgłoszenia– kliknij

W programie:
1. Zapoznanie z niezbędnymi materiałami i narzędziami
2. Decoupage na szkle
3. Decoupage na drewnie
4. Zastosowanie spękań jednoskładnikowych
5. Dobór farb i serwetek
7. Postarzenie i cieniowanie patyną 8. Wprowadzenie w cieniowanie akrylami 9. Wykończenie reliefem, brokatem, sznurkiem lub innymi elementami dekoracyjnymi


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Rzeszów
Data wydarzenia: 2018-03-03
Organizator:

Centrum Szkoleń i Animacji

Adres:

ul. Wojsławicka 7 , 22-100 Chełm ,

Tel.:

535205500

E-mail:

csia.edu@gmail.com

Www:

http://www.csia.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • wychowanie