Przejdź do treści głównej

Zostań "Rolnikiem Roku"!

autor(ka): Fundacja WWF Polska
2018-02-05, 11:55
archiwalne
Fot. WWF Polska
W ramach działań na rzecz ograniczenia zanieczyszczeń emitowanych do wód, WWF pod patronatem Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie organizuje konkurs na „Rolnika Roku regionu Morza Bałtyckiego”. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa do 10 marca 2018 roku.

Celem konkursu jest promocja najlepszych praktyk rolniczych przyjaznych Morzu Bałtyckiemu oraz wyłonienie rolników przodujących we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, które ograniczają szkodliwe zanieczyszczenia emitowane z ich gospodarstw, ze szczególnym naciskiem na ograniczenie emisji związków azotu i fosforu w gospodarstwach rolnych w zlewisku Bałtyku. Konkurs ma również za zadanie promować współpracę w regionie w celu rozpowszechnienia stosowania dobrych praktyk w sektorze rolnym. Zwycięzca konkursu na poziomie międzynarodowym otrzyma tytuł Rolnika Roku oraz 10 tys. euro.

Więcej informacji na temat konkursu dostępne na stronie https://www.wwf.pl/rolnikroku.


Źródło: Fundacja WWF Polska
Data wydarzenia: od 2018-02-05 do 2018-03-10
Organizator:

Fundacja WWF Polska

Adres:

Mahatmy Gandhiego 3, 02-645 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie

Tel.:

22 849 84 69

E-mail:

kontakt@wwf.pl

Www:

http://www.wwf.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • rolnictwo