Przejdź do treści głównej

"Recykling Rejsy" - Plebiscyt Eko-inspiracje 2017 [patronat ngo.pl]

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2018-02-07, 12:10
archiwalne
"Recykling Rejsy" zostały zgłoszone do ogólnopolskiego plebiscytu pt. "Eko inspiracja" na najlepszą akcję edukacyjną i ekologiczną w 2017 roku. Wystarczy wejść na stronę http://plebiscyt.ekoinspiracja.pl/partnerstwo-2017/ , zaznaczyć Recykling Rejs ( to czwarty od góry projekt) i kliknąć "głosuję". Plebiscyt trwa od 7 do 20 lutego.

"Recykling Rejsy" zostały zgłoszone do ogólnopolskiego plebiscytu pt. "Eko inspiracja" na najlepszą akcję edukacyjną i ekologiczną w 2017 roku. Wystarczy wejść na stronę http://plebiscyt.ekoinspiracja.pl/partnerstwo-2017/ , zaznaczyć Recykling Rejs ( to czwarty od góry projekt) i kliknąć "głosuję". "Każdy głos się liczy, zatem, jeżeli wkurzają Cię śmieci w wodzie, to pomóż mi je posprzątać" - zaprasza do głosowania Dominik Dobrowolski - pomysłodawca i organizator kajakowych wypraw pt. Recykling Rejsy. Dodatkowe inf też na fb https://www.facebook.com/dominik.dobrowolski.92

Redakcja portalu Ekorynek.com zaprasza do uczestnictwa w V edycji ogólnopolskiego programu „Odpowiedzialnie z Naturą”. Program ma wymiar edukacji społecznej i konsumenckiej. Jego przewodnim elementem jest prestiżowe godło „Eko-Inspiracja”. Wyróżniane są innowacyjne, ekologiczne marki, produkty, firmy, instytucje, organizacje zaangażowane na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju. Wyróżnione podmioty rekomendoane są opinii publicznej w ramach szeroko zakrojonego programu promocyjnego, którego głównym elementem jest otwarty, ogólnopolski plebiscyt on-line oraz doroczna Gala Finałowa połączona z debatą ekspercką z udziałem przedstawicieli świata biznesu, mediów oraz instytucji i organizacji związanych z obszarem ochrony środowiska.

“Eko-Inspiracja” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych na rynku wydarzeń propagujących idee zrównoważonego rozwoju.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Eko Inspiracje 2017
Miejsce: Polska
Data wydarzenia: od 2018-02-07 do 2018-02-20
Organizator:

Eko Inspiracje

Www:

http://plebiscyt.ekoinspiracja.pl/partnerstwo-2017/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Recykling Rejs ~Dominik Dobrowolski 09.02.2018, 09:10 Więcej o Recykling Rejsach można poczytać na www.recykling-rejs.pl ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling