Przejdź do treści głównej

Konkurs Fundacji ING Dzieciom - do wygrania kolonie

autor(ka): Julia Piątkowska
2018-02-09, 13:17
archiwalne
Zdjęcie do newsa
Trwa konkurs Fundacji ING Dzieciom na bezpłatne, dwutygodniowe kolonie w Wiśle. Swoje pomysły można zgłaszać do 12 marca.

Fundacja ING Dzieciom od trzynastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle pobyty dla grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. 9 lutego fundacja ogłosiła konkurs na najlepsze pomysły na kolonie w Wiśle. Na stronie internetowej www.ingdzieciom.pl znajdują się wszystkie informacje dotyczące konkursu, regulamin, wniosek oraz opis dotychczas zrealiowanych turnusów.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządu terytorialnego, realizujących działania w zakresie prowadzenia placówek opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dzienniego dzieci i młodzieży lub opiekujących się stałą grupą dzieci. Turnusy odbędą się w Wiśle, w ośrodku fundacji. Kolonie, zgodnie z misją fundacji, mają być skierowane do dzieci i młodzieży ze środowisk niezamożnych. Projekt kolonii powinien zawierać działania służące poszerzaniu wiedzy, rozwijaniu umiejętności ruchowych i usamodzielnianiu się dzieci i młodzieży oraz kształtowaniu wśród nich właściwych postaw społecznych, a także promować aktywność społeczną kadry wychowawczej.

Nagrodą w konkursie jest udział 50-osobowej grupy dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat, wraz z kadrą pedagogiczno-wychowawczą, w dwutygodniowych koloniach i realizacja własnego programu dydaktyczno-wychowawczego.

Turnusy odbędą się w następujących terminach:

- od 30 czerwca do 13 lipca 2018 r.

- od 14 do 27 lipca 2018 r.

- od 28 lipca do 10 sierpnia 2018 r.

Pytania dotyczące konkursu można kierować do organizatora:

Fundacja ING Dzieciom


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja ING Dzieciom
Data wydarzenia: od 2018-02-09 do 2018-03-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • młodzież
  • rekreacja
  • sport
  • wychowanie
  • wypoczynek letni, zimowy