Przejdź do treści głównej

Rzeszów. „Karma wraca” – przyłącz się do akcji na rzecz zwierząt

autor(ka): Dominik Łazarz
2018-02-12, 17:01
archiwalne
„Karma wraca” to ciekawa akcja charytatywna na rzecz rzeszowskiego schroniska dla zwierząt „Kundelek”. Organizatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W ramach akcji organizatorzy realizują zbiórkę żywności, zabawek i innych gadżetów, które zostaną przekazana podopiecznym rzeszowskiego schroniska Kundelek. Przedsięwzięcie realizowane jest od kilku dni i cieszy się dużą popularnością. Wszyscy zainteresowaniu mogą się jeszcze zaangażować, do końca tygodnia tj. do 18 lutego br.

Karmy i zabawki można zostawiać do 17 lutego (sobota) w biurze Samorządu Studenckiego WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie (pokój RA 52) w godzinach 11.00 - 15.00 oraz w Rzeszowskiej Papugarni w Galerii Rzeszów do 18 lutego (niedziela) od godziny 10.30 do 18.30.

- Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Jestem pewna, że dobro, które daliście od siebie wróci do Was ze zdwojoną siłą – podsumowuje Kinga Bednarz, Przewodnicząca Samorządu Studenckiego WSIiZ i jedna z organizatorek Akcji

Partnerami wydarzenia została Galeria Rzeszów oraz Rzeszowska Papugarnia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na oficjalny profil akcji „Karma wraca” na Facebook https://www.facebook.com/events/176724473094627/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Biuro Prasowe WSIiZ Rzeszów
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Sucharskiego 2 (pok. RA52), 35-225 Rzeszów,
Data wydarzenia: od 2018-02-12 do 2018-02-18
Organizator:

Samorząd Studencki WSIiZ

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

  • fajne ~Radek 14.02.2018, 07:17 Świetna inicjatywa 😊 ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • prawa zwierząt
  • zwierzęta