Przejdź do treści głównej

Okiem Młodych 2018: nabór filmów konkursowych przedłużony o tydzień!

autor(ka): Wrocławska Fundacja Filmowa
2018-02-16, 11:58
archiwalne
Wszyscy ci, którzy nie zdążyli zgłosić swoich filmów konkursowych, mają jeszcze na to szansę. Na ostatnie zgłoszenia czekamy do północy do środy, 21 lutego.

Przypominamy - twórcy mogą wziąć udział w jednym z dwóch Konkursów. Międzynarodowy Konkurs Główny skierowany jest do filmowców, którzy nie ukończyli 30. roku życia, a ich filmy nie przekraczają 30 minut. Konkurs Młodzieżowy jest z kolei dedykowany amatorom do 21 lat i ich filmom do 30 minut. Formularze zgłoszeniowe można znaleźć pod adresem: www.okiemmlodych.pl . Ogłoszenie wyników naboru nastąpi 28 lutego.

O tym, kto zdobędzie świdnickie Grand Prix 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych”, zadecyduje Jury Konkursu Głównego w tegorocznym składzie: Anna Zamecka, autorka „Komunii”, Anna Gawlita, producentka i kierowniczka produkcji, Mariusz Szczygieł - autor bestsellerowych książek, Petr Vlček, kurator filmowy Letniej Szkoły Filmowej w Uherské Hradiště i Hans Rombach, operator filmowy.

W Konkursie Młodzieżowym zwycięzcę wyłonią: Kuba Radej - laureat Grand Prix 10. „Okiem Młodych”, Anna Bielak, dziennikarka filmowa, i Karol Piekarczyk, związany z dystrybutorem Millennium Docs Against Gravity.

11. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” odbędzie się w Świdnicy między 18 a 22 kwietnia pod hasłem „Inni”. Więcej informacji o Festiwalu znajdą Państwo także na naszym fanpage'u na Facebooku. Na 11. „Okiem Młodych” zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa.


Źródło: Wrocławska Fundacja Filmowa
Data wydarzenia: od 2018-02-16 do 2018-02-21
Organizator:

Wrocławska Fundacja Filmowa

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • młodzież
  • sztuka