Przejdź do treści głównej

Rekrutacja do XIV edycji Programu Liderzy PAFW

autor(ka): Aneta Birnbaum
2018-02-23, 08:58
bezpłatne
archiwalne
Liderzy PAFW to innowacyjny i kompleksowy program rozwojowy dla liderów i liderek – osób zaangażowanych w działanie na rzecz rozwoju lokalnych środowisk. Rekrutacja ruszyła 7 lutego i potrwa do 7 marca. Po szczegóły odsyłamy na stronę www.liderzy.pl.

Bądź skuteczniejszym liderem!

Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Tobą podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? A może prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem? Chcesz pracować mniej intuicyjnie, aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty?

Zgłoś się do udziału w wyjątkowym 12-miesięcznym, bezpłatnym Programie, dzięki któremu Twoja działalność społeczna zyska nowy wymiar i energię.

Więcej informacji na stronie http://www.liderzy.pl/kalendarz-programu/

Zgłoszenia do 7 marca 2018 r.

Co Cię spotka w Programie?

Indywidualna opieka tutora

Przez 12 miesięcy będziesz pracować z tutorem – osobą, która będzie Twoim opiekunem i doradcą. Tutor co miesiąc przyjedzie do Ciebie na spotkanie. Pomoże Ci określić, czego najbardziej potrzebujesz jako lider. Opracujesz swój plan rozwo­ju, który zrealizujesz w trakcie trwania Programu.

Szkolenia

Na czterech zjazdach szkoleniowych na­uczysz się, jak jeszcze skuteczniej angażo­wać ludzi wokół swoich celów i wzmacniać swój wpływ w środowisku, zarządzać zespołem i utrzymywać jego motywację, budować dialog tam, gdzie inni widzą tylko konflikt. Pomożemy Ci sformułować swoją wizję zmiany i stworzyć plan, który do niej doprowadzi. Weźmiesz udział w debatach, symulacjach, grach, spotkaniach z wyjąt­kowymi ludźmi.

Wymiana doświadczeń i nowe kontakty

Poznasz ludzi podobnych do Ciebie. Usły­szysz ich inspirujące historie. Będziecie dyskutować, śmiać się i kłócić, wymieniać doświadczenia, długo rozmawiać. Może wpadniecie na pomysł, który stanie się początkiem wspaniałego przedsięwzięcia.

Oferta dla absolwentów

Po opracowaniu swojego planu rozwoju, znajdziesz się w gronie absolwentów Pro­gramu. Spotkasz się z liderami na zlotach, warsztatach, spotkaniach regionalnych, wizytach studyjnych w niezwykłych miejscach. Weźmiesz udział w konkursie dotacyjnym i razem z innymi alumnami zrealizujesz wspólną inicjatywę.

Czy to dla Ciebie?

Do Programu zapraszamy osoby:

 • z min. trzyletnim doświadczeniem w działalności społecznej, zarówno w organizacjach pozarządowych, samo­rządzie, instytucjach lokalnych, biznesie, jak i grupach nieformalnych;
 • z doświadczeniem w przewodzeniu inicjatywom, angażowaniu innych do działania;
 • potrafiące opowiedzieć, jakie znaczenie ma przeprowadzona przez nich zmiana.

Program skierowany jest przede wszyst­kim do osób, które miały okazję zrealizo­wać przynajmniej jeden projekt w ramach wybranego programu Polsko-Amerykań­skiej Fundacji Wolności.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Fundacja Szkoła Liderów
Data wydarzenia: od 2018-02-21 do 2018-03-07
Organizator:

Fundacja Szkoła Liderów

Adres:

Wiejska 12a, 00-490 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 556 82 50

Faks:

22 556 82 51

E-mail:

fundacja@szkola-liderow.pl

Www:

http://www.szkola-liderow.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • aktywność lokalna
 • aktywność obywatelska
 • partycypacja
 • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
 • rozwój lokalny
 • społecznicy
 • wspólnoty i społeczności lokalne
 • zarządzanie