Przejdź do treści głównej

Milicz. Monika Kuszyńska zaśpiewa na rzecz niepełnosprawnych dzieci!

autor(ka): Przemysław Walniczek
2018-02-28, 10:04
archiwalne
Monika Kuszyńska zagra w Miliczu
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych z dumą informuje, iż organizuje kolejny Koncert Charytatywny, podczas którego gwiazdą wieczoru będzie Monika Kuszyńska - wieloletnia wokalistka zespołu Varius Manx. Jest to tym bardziej niezwykłe wydarzenie, ponieważ wraca ona do Milicza po 12 latach od jej ostatniego koncertu.

Pani Moniki będziemy mogli posłuchać 13 kwietnia o godzinie 18:00 w przepięknym kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu. Wstęp, tak jak w poprzednich latach jest bezpłatny, mamy więc nadzieję na Państwa liczne przybycie.

W trakcie koncertu nasi podopieczni wraz z rodzicami a także członkowie Zarządu MSPDION będą zbierać pieniądze do puszek. Dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację i wczesną diagnostykę wykrywania niepełnosprawności u małych dzieci.

"Ten koncert będzie niezwykłym wydarzeniem. Po 12 latach od występu zespołu Varius Manx, Monika Kuszyńska, jako jego wieloletnia wokalistka, powraca z solowym repertuarem do Milicza. Dzieje się to pod szyldem organizacji wspierającej niepełnosprawne dzieciaki, sama będąc osobą niepełnosprawną.

Warto dodać iż Monika Kuszyńska była ambasadorką Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku w Krakowie. Wiele jej utworów nawiązuje do odnajdowania Pana Boga w drugim człowieku. Mamy nadzieje, iż po tym koncercie będziecie Państwo mogli zanurzyć się w refleksji i jak w słowach piosenki stać się aniołami na ziemi

Jest to dla nas tym większy zaszczyt, iż zgodziła się wspomóc maluchy od 3 tygodnia życia szerząc tym samym filantropię wśród mieszkańców Milicza i okolic. W związku z tym, iż rok 2018 w kościele katolickim jest rokiem poświęcony młodzieży, ojczyźnie i rodzinie, chcemy aby pomoc tym najmniejszym i ich najbliższym prawdziwie weszła w życie.- komentuje Przemysław Walniczek koordynator Koncertu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie i przeżycia tego niesamowitego występu wspólnie z nami!

Więcej informacji na temat koncertu: www.mspdion.org.pl


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych
Miejsce: parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu, Spacerowa 2, 56-300 Milicz, woj. dolnośląskie
Data wydarzenia: od 2018-04-13 do 2018-04-14
Organizator:

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

Adres:

Kopernika 20, 56-300 Milicz, woj. DS

Tel.:

71 383 00 14

E-mail:

biuro@mspdion.org.pl

Www:

http://www.mspdion.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • dzieci
  • kultura i sztuka
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • rozrywka