Przejdź do treści głównej

Give IT to the World - projekt bezpłatnego wsparcia IT dla organizacji pozarządowych

autor(ka): World Wide Developers
2018-03-06, 14:55
archiwalne
Banner Projektu
Ruszają zapisy do udziału w projekcie Give IT to the World. Zakłada on bezpłatne wsparcie informatyczne dla organizacji pozarządowych, udostępnienie szybkiej infrastruktury, optymalizację i rozwój witryn, zapewnienie ciągłości działania oraz szkolenia online z obsługi popularnych narzędzi.

Jesteśmy grupą profesjonalistów z branży IT, która obecnie uruchamia bezpłatny projekt wsparcia organizacji pozarządowych w obszarze szeroko rozumianych nowych technologii.

Planujemy udostępnić szybkie serwery VPS, wspomóc w pracach nad optymalizacją i rozwojem witryn, trzymać pieczę nad ciągłością działania oraz bezpieczeństwem, a także przeprowadzić szkolenia online z obsługi różnorodnych narzędzi typu WordPress, Photoshop, MailChimp, Google Analytics i więcej.

Na chwilę obecną planujemy wspomóc do 100 organizacji. Nie ma sztywnych wymagań odnośnie uczestników projektu, jednak nie ukrywamy, że najwięcej korzyści nasza inicjatywa przyniesie tym organizacjom, które w dużej mierze polegają na nowoczesnych środkach przekazu.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na maila:

Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem na Facebooku oraz ze stroną projektu, od którego wyszła ta inicjatywa: wwdevelopers.github.io


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: World Wide Developers
Data wydarzenia: od 2018-03-12 do 2018-04-12
Organizator:

World Wide Developers

Adres:

Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

E-mail:

theproject@wwdevelopers.net

Www:

https://wwdevelopers.github.io/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie